Gå til hovedindhold

Ravensburger - Disney Villainous Puslespil - Cruella De Vil - 1000 Brikker

RavensburgerPuslespilEAN: 4005555011248
Pris fra 116 krtil 144 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 28 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ravensburger - Disney Villainous Puslespil - Cruella De Vil - 1000 Brikker og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 116 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ravensburger Puzzle Disney Villainous: Cruella de Vil 1000p
116 kr
Til butik
Ravensburger Puzzle Disney Villainous: Cruella de Vil 1000p billede

Produktinformation

Ravensburger Disney Villainous: Cruella de Vil Puslespil 1000 stk Tegnefilm

Produktspecifikationer

Mærke: Ravensburger
Kategori: Puslespil
Artikel nr.: 12001124
EAN: 4005555011248
Varenr.: 3301882
Gå til Puzzleshop.dk
TrustScore 5 ud af 55,0
E-mærke certificeret
Disney Villainous - Cruella de Vil
119 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Ravensburger - Disney Villainous Puslespil - Cruella De Vil - 1000 Brikker
119,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Ravensburger Puslespil Villainous Cruella de Vil 1000p (12001124)
144 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ravensburger - Disney Villainous Puslespil - Cruella De Vil - 1000 Brikker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ravensburger - Disney Villainous Puslespil - Cruella De Vil - 1000 Brikker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK116 kr155 krKøb
2Puzzleshop.dk119 kr119 krKøb
3Gucca.dk119,95 kr119,95 krKøb
4Teknikproffset DK144 kr203 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ravensburger - Disney Villainous Puslespil - Cruella De Vil - 1000 Brikker

PriceData har fulgt prisen på Ravensburger - Disney Villainous Puslespil - Cruella De Vil - 1000 Brikker i 181 dage. Laveste pris i perioden er 104 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 116 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 108 kr.

Den nuværende pris på 116 kr er 7% over normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Ravensburger - Disney Villainous Puslespil - Cruella De Vil - 1000 Brikker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Ravensburger - Disney Villainous Puslespil - Cruella De Vil - 1000 Brikker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. mar. 2026116 kr7 kr (6%)
15. feb. 2026109 kr2 kr (2%)
3. feb. 2026111 kr6 kr (6%)
18. dec. 2025105 kr1 kr (1%)
15. dec. 2025104 kr5 kr (5%)
13. dec. 2025109 kr5 kr (5%)
10. dec. 2025104 kr5 kr (5%)
9. dec. 2025109 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret