Gå til hovedindhold

Raunsborg Nordic Deo Roll-on Antiperspirant Perfume-free 75 ml

Pris fra 90 krtil 139 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 49 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 74 kr 21. maj

Sammenlign priser på Raunsborg Nordic Deo Roll-on Antiperspirant Perfume-free 75 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 90 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Raunsborg Deo Roll-on uden parfume 75 ml
90 kr
Til butik
Raunsborg Deo Roll-on uden parfume 75 ml billede

Produktinformation

Vores parfumefri Deo Roll-On har fået et nyt smukt design - indholdet er selvfølgelig det samme!, Det kan være ekstremt frustrerende at lide af dårlig lugt i armhulerne og de tilhørende svedpletter under armene. Der er alt for mange danskere, der har svedproblemer, hvor sved fra armhulerne er et irritationsmoment. Raunsborg Deo Roll-on 75 ml Fragrance Free er en uparfumeret, antiperspirant, antiperspirant. Påfør og mærk forskellen. Ekstrakter fra mælkebøtte og tranebær har en beroligende og antibakteriel effekt, som er med til at give deodoranten en blød konsistens. Deodoranten giver derfor en behagelig oplevelse og en følelse af friskhed, der varer hele dagen. Antiperspiranten hjælper også huden med at bevare sin naturlige fugtbalance. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Raunsborg
Kategori: Deo for hende
EAN: 5713006249124
Varenr.: D12950
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Raunsborg Deo roll-On Antiperspirant Fragrance Free 75ml
-29%93 kr
Før 131 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Raunsborg - Deo Roll-on Fragrance Free 75 Ml
99,95 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Raunsborg Deodorant Roll-On Fragrance Free 75 ml
-33%99,97 kr
Før 149,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Raunsborg Nordic Deo Roll-on Antiperspirant Perfume-free 75 ml
139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Raunsborg Nordic Deo Roll-on Antiperspirant Perfume-free 75 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Raunsborg Nordic Deo Roll-on Antiperspirant Perfume-free 75 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK90 kr139 krKøb
2Cocopanda DK93 kr93 krKøb
3Gucca.dk99,95 kr99,95 krKøb
4NiceHair.dk99,97 kr99,97 krKøb
5Lyko DK139 kr139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Raunsborg Nordic Deo Roll-on Antiperspirant Perfume-free 75 ml

PriceData har fulgt prisen på Raunsborg Nordic Deo Roll-on Antiperspirant Perfume-free 75 ml i 170 dage. Laveste pris i perioden er 73,66 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 97 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 81 kr.

Den nuværende pris på 90 kr er 11% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Raunsborg Nordic Deo Roll-on Antiperspirant Perfume-free 75 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Raunsborg Nordic Deo Roll-on Antiperspirant Perfume-free 75 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202690 kr16 kr (22%)
21. maj 202674 kr16 kr (18%)
20. maj 202690 kr16 kr (22%)
5. maj 202674 kr15,95 kr (18%)
3. maj 202689,95 kr15,95 kr (22%)
21. apr. 202674 kr7 kr (9%)
20. apr. 202681 kr7 kr (9%)
12. mar. 202674 kr6,95 kr (9%)
11. mar. 202680,95 kr6,95 kr (9%)
23. feb. 202674 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret