Gå til hovedindhold

Sony Ratchet & Clank - PlayStation Hits - PlayStation 4 - Engelsk

SonySpilEAN: 0711719415572
Pris fra 79 krtil 199 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 120 kr (60% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ratchet & Clank - PlayStation Hits - PlayStation 4 - Engelsk og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 79 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ratchet & Clank Playstation 4 Spil - GEEKD.dk
-47%79 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ratchet & Clank Playstation 4 Spil - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Sony Interactive Entertainment Ratchet & Clank - PLAYSTATION HITS PlayStation 4 Sony Interactive Entertainment Ratchet & Clank - PLAYSTATION HITS. Platform: PlayStation 4, ESBR bedømmelse: A10+ (alle 10+), Aldermærkning: 7, Udvikler: Insomniac Games, Udgi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SONY
Kategori: Spil
EAN: 0711719415572
Varenr.: 52361237463376
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ratchet & Clank - PlayStation Hits - PlayStation 4 - Engelsk
192 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ratchet & Clank - Sony PlayStation 4 - Action
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ratchet & Clank - PlayStation Hits - PlayStation 4 - Engelsk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ratchet & Clank - PlayStation Hits - PlayStation 4 - Engelsk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Geekd79 kr79 krKøb
2CS MEGASTORE DK192 kr231 krKøb
3Proshop DK199 kr238 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ratchet & Clank - PlayStation Hits - PlayStation 4 - Engelsk

PriceData har fulgt prisen på Ratchet & Clank - PlayStation Hits - PlayStation 4 - Engelsk i 175 dage. Laveste pris i perioden er 69 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 158 kr.

Den nuværende pris på 79 kr er 50% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 59% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Ratchet & Clank - PlayStation Hits - PlayStation 4 - Engelsk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Ratchet & Clank - PlayStation Hits - PlayStation 4 - Engelsk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202679 kr70 kr (47%)
28. maj 2026149 kr43 kr (22%)
27. maj 2026192 kr43 kr (29%)
23. maj 2026149 kr43 kr (22%)
22. maj 2026192 kr43 kr (29%)
2. maj 2026149 kr43 kr (22%)
1. maj 2026192 kr43 kr (29%)
15. apr. 2026149 kr43 kr (22%)
14. apr. 2026192 kr43 kr (29%)
23. feb. 2026149 kr43 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret