Gå til hovedindhold

Rastar Fjernstyret Bil m. Lys - BMW i4 Concept - 1:14

RastarFjernstyret legetøjEAN: 6930751320345
Pris fra 259 krtil 479,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 220,95 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 248 kr 17. mar.

Sammenlign priser på Rastar Fjernstyret Bil m. Lys - BMW i4 Concept - 1:14 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 259 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
RASTAR Fjernstyret 01:14 BMW
259 kr
Til butik
RASTAR Fjernstyret 01:14 BMW billede

Produktinformation

Fjernstyret 1:14 BMW I4 Mat Guld 35cm. Ekskl batt. 5xAA til bil & 9V til kontr. med lys Kører fremed tilbage & højre/venstre 27mhz, år 6 +

Produktspecifikationer

Mærke: RASTAR
Kategori: Fjernstyret
Artikel nr.: 23180
EAN: 6930751320345
Varenr.: 3297131
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rastar R/C 1:14 BMW i4 Concept
284 kr
Til butik
Gå til MM Action
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
BMW i4 Concept Fjernstyret Bil 1:14, 2.4G
298 kr
Til butik
BMW i4 Concept Fjernstyret Bil 1:14, 2.4G billede

Produktinformation

Tag kontrol over fremtiden med den imponerende fjernstyrede BMW i4 Concept i skala 1:14, udstyret med avanceret 2.4G teknologi! Denne præcisionsfremstillede fjernstyrede bil bringer BMW's vision af elbilkørsel direkte ind i dit hjem og lader dig styre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rastar
Kategori: Større
EAN: 6930751320345
Varenr.: 20898300
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Rastar - Rc Bmw I4 Concept - Fjernstyret Bil - 1:14
-30%309,95 kr
Før 439,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Rastar R/C 1:14 BMW i4 Concept
-14%427 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Rastar Fjernstyret Bil m. Lys - BMW i4 Concept - 1:14
479,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rastar Fjernstyret Bil m. Lys - BMW i4 Concept - 1:14 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rastar Fjernstyret Bil m. Lys - BMW i4 Concept - 1:14 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK259 kr298 krKøb
2CS MEGASTORE DK284 kr323 krKøb
3MM Action298 kr298 krKøb
4Gucca.dk309,95 kr309,95 krKøb
5Eurotoys427 kr427 krKøb
6Kids-world.dk479,95 kr479,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rastar Fjernstyret Bil m. Lys - BMW i4 Concept - 1:14

PriceData har fulgt prisen på Rastar Fjernstyret Bil m. Lys - BMW i4 Concept - 1:14 i 177 dage. Laveste pris i perioden er 243 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 281 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 260 kr.

Den nuværende pris på 259 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 15 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Rastar Fjernstyret Bil m. Lys - BMW i4 Concept - 1:14. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Rastar Fjernstyret Bil m. Lys - BMW i4 Concept - 1:14 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. apr. 2026259 kr11 kr (4%)
17. mar. 2026248 kr1 kr (0%)
16. mar. 2026249 kr10 kr (4%)
15. mar. 2026259 kr10 kr (4%)
14. mar. 2026269 kr21 kr (8%)
22. feb. 2026248 kr9 kr (4%)
20. feb. 2026257 kr10 kr (4%)
19. feb. 2026267 kr10 kr (4%)
17. feb. 2026277 kr29 kr (12%)
31. jan. 2026248 kr10 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret