Gå til hovedindhold

Rastar Fjernstyret Bil - F1 Oracle Red Bull Racing RB18 - 1:12

RastarFjernstyret legetøjEAN: 6930751323032
Pris fra 275 krtil 579,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 304,95 kr (53% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rastar Fjernstyret Bil - F1 Oracle Red Bull Racing RB18 - 1:12 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 275 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
RASTAR R/C 1:12 F1 Oracle Red Bull RB18 Racerbil
275 kr
Til butik
RASTAR R/C 1:12 F1 Oracle Red Bull RB18 Racerbil billede

Produktinformation

Denne F1 Oracle Red Bull RB18 racerbil har et autentisk design, et sprøjtestøbt karosseri og et uafhængigt affjedringssystem. Bilen kan køre fremad, bakke og dreje til højre og venstre. Der medfølger label til dekoration af karosseriet. Fra 6 år. Størrelse: 46,8 x 17 x 10,6 cm, skala 1:12 Frekvens: 2,4GHz Fjernbetjening kræver 2 x AA batterier (ikke inkluderet) Bil kræver 5 x AA batterier (ikke inkluderet) Hastighed: op til 8 km/t Rækkevidde: op til 20-30 meter...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: RASTAR
Kategori: Fjernstyret
Artikel nr.: 94700
EAN: 6930751323032
Varenr.: 3251624
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
RASTAR R/C 1:12 F1 Oracle Red Bull Racing RB18
305 kr
Til butik
Gå til MM Action
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Oracle Red Bull Racing RB18 Fjernstyret Bil 1:12, 2.4G
349 kr
Til butik
Oracle Red Bull Racing RB18 Fjernstyret Bil 1:12, 2.4G billede

Produktinformation

Træd ind i verden af Formel 1-racing med den imponerende radiostyrede Oracle Red Bull Racing RB18 i skala 1:12, udstyret med avanceret 2.4G teknologi! Denne nøje detaljerede radiostyrede bil giver dig mulighed for at opleve spændingen af Red Bull Racing o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rastar
Kategori: Større
EAN: 6930751323032
Varenr.: 20894700
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Rastar Fjernstyret Bil - F1 Oracle Red Bull Racing RB18 - 1:12
579,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rastar Fjernstyret Bil - F1 Oracle Red Bull Racing RB18 - 1:12 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rastar Fjernstyret Bil - F1 Oracle Red Bull Racing RB18 - 1:12 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK275 kr314 krKøb
2CS MEGASTORE DK305 kr344 krKøb
3MM Action349 kr349 krKøb
4Kids-world.dk579,95 kr579,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rastar Fjernstyret Bil - F1 Oracle Red Bull Racing RB18 - 1:12

PriceData har fulgt prisen på Rastar Fjernstyret Bil - F1 Oracle Red Bull Racing RB18 - 1:12 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 275 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 303 kr.

Den nuværende pris på 275 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Rastar Fjernstyret Bil - F1 Oracle Red Bull Racing RB18 - 1:12. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Rastar Fjernstyret Bil - F1 Oracle Red Bull Racing RB18 - 1:12 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. apr. 2026275 kr4 kr (1%)
16. apr. 2026279 kr70 kr (20%)
10. mar. 2026349 kr40 kr (13%)
22. jan. 2026309 kr13 kr (4%)
30. dec. 2025322 kr26 kr (9%)
28. dec. 2025296 kr26 kr (8%)
27. dec. 2025322 kr26 kr (9%)
24. dec. 2025296 kr1 kr (0%)
16. dec. 2025295 kr1 kr (0%)
15. dec. 2025296 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret