Gå til hovedindhold

Rapoo RAPOO Mus EV200 USB Wired Optisk Sort 6940056135322 Modsvarer: N/A

RapooMus og trackballsEAN: 6940056135322
Pris fra 50 krtil 258,7 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 208,7 kr (81% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rapoo RAPOO Mus EV200 USB Wired Optisk Sort 6940056135322 Modsvarer: N/A og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 50 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Rapoo EV200 Optisk Kablet Sort
50 kr
Til butik
Rapoo EV200 Optisk Kablet Sort billede

Produktinformation

Rapoo EV200 - Lodret mus - ergonomisk - optisk - 3 knapper - kablet - USB 3.0 - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Rapoo
Artikel nr.: 13532
EAN: 6940056135322
Varenr.: 1000953647
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
RAPOO EV200 - Ergonomisk mus - Optisk / gyroskopisk - 6 knapper - Sort
111 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Rapoo Mus EV200 USB Wired Optisk Sort
-24%129 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rapoo Mus EV200 USB Wired Optisk Sort billede

Produktinformation

Lodret ergonomisk mus med justerbar 1600 DPI sensor, 3 museknapper og nem installation. Lodret ergonomisk design, 3 museknapper, Justerbar 1600 DPI sensor, EV200 ergonomisk mus er designet med fokus på komfort og langsigtet anvendelighed. Dens elegante design med slanke og strømlinede linjer gør den let at passe ind i ethvert arbejdsmiljø. Takket være sin form har denne mus den perfekte ergonomiske pasform og hjælper med at forhindre belastning af håndled og smerter i forbindelse med computerbrug i længere perioder dagligt. Navigation er let takket være den justerbare 1600 DPI-sensor. Desuden er denne mus meget nem at bruge, ingen driver eller installation påkrævet, bare sæt den i en USB-port, og du er godt i gang. Systemkrav, 7/8/10/11 eller nyere, USB-port, Mac OS® X 10.4 eller nyere, USB-port, Mål: 117×76×69 mm, Vægt: 140 g.

Produktspecifikationer

Mærke: Rapoo
Kategori: Med ledning
EAN: 6940056135322
Varenr.: C18621
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Rapoo RAPOO Mus EV200 USB Wired Optisk Sort 6940056135322 Modsvarer: N/A
149 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
RAPOO EC200 kablet mus
258,7 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rapoo RAPOO Mus EV200 USB Wired Optisk Sort 6940056135322 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rapoo RAPOO Mus EV200 USB Wired Optisk Sort 6940056135322 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK50 kr50 krKøb
2Proshop DK111 kr150 krKøb
3Teknikproffset DK129 kr178 krKøb
4InkClub DK149 kr149 krKøb
5RedOffice Konpap258,7 kr258,7 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rapoo RAPOO Mus EV200 USB Wired Optisk Sort 6940056135322 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Rapoo RAPOO Mus EV200 USB Wired Optisk Sort 6940056135322 Modsvarer: N/A i 128 dage. Laveste pris i perioden er 50 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 126 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 92 kr.

Den nuværende pris på 50 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Rapoo RAPOO Mus EV200 USB Wired Optisk Sort 6940056135322 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Rapoo RAPOO Mus EV200 USB Wired Optisk Sort 6940056135322 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202650 kr22 kr (31%)
2. maj 202672 kr8 kr (10%)
1. apr. 202680 kr32 kr (29%)
14. feb. 2026112 kr14 kr (11%)
9. feb. 2026126 kr14 kr (13%)
25. jan. 2026112 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret