Gå til hovedindhold

!GW - Warhammer 40K Rapier Laser Destroyer and Quad Launcher Battery - Legiones Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop

!GW - Warhammer 40KBrætspilEAN: 5011921216895
Pris fra 369,95 krtil 378 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 8,05 kr (2% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 352,95 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Rapier Laser Destroyer and Quad Launcher Battery - Legiones Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 369.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kelz0r.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Legiones Astartes - Rapier Laser Destroyer and Quad Launcher Battery (The Horus Heresy) - 99123001044
-17%369,95 kr
Før 445 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Legiones Astartes - Rapier Laser Destroyer and Quad Launcher Battery (The Horus Heresy) - 99123001044 billede

Produktinformation

This multipart plastic kit builds two Rapier Carrier weapons platforms and four crew – mobile artillery for your Legiones Astartes armies in games of Warhammer: The Horus Heresy. Each Rapier Carrier can be built with either an armour-busting laser d

Produktspecifikationer

Kategori: The Horus Heresy
EAN: 5011921216895
Varenr.: 355609
Gå til NextLevelGames.dk
TrustScore 5 ud af 55,0
Rapier Laser Destroyer and Quad Launcher Battery - Legiones Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop
378 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rapier Laser Destroyer and Quad Launcher Battery - Legiones Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rapier Laser Destroyer and Quad Launcher Battery - Legiones Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kelz0r.dk369,95 kr369,95 krKøb
2NextLevelGames.dk378 kr378 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rapier Laser Destroyer and Quad Launcher Battery - Legiones Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop

PriceData har fulgt prisen på Rapier Laser Destroyer and Quad Launcher Battery - Legiones Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop i 184 dage. Laveste pris i perioden er 308,13 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 378 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 363 kr.

Den nuværende pris på 369,95 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Rapier Laser Destroyer and Quad Launcher Battery - Legiones Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Rapier Laser Destroyer and Quad Launcher Battery - Legiones Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026369,95 kr8,05 kr (2%)
22. maj 2026378 kr8,05 kr (2%)
11. maj 2026369,95 kr17 kr (5%)
21. apr. 2026352,95 kr25,05 kr (7%)
20. apr. 2026378 kr25,05 kr (7%)
29. mar. 2026352,95 kr25,05 kr (7%)
28. mar. 2026378 kr25,05 kr (7%)
24. mar. 2026352,95 kr25,05 kr (7%)
23. mar. 2026378 kr25,05 kr (7%)
3. mar. 2026352,95 kr25,05 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret