Gå til hovedindhold

Rapid Staples - No. 13 - 4 mm - galvanized steel - pack of 5000 - for HANDY R19E PRO R23E

RapidKontorforsyningEAN: 7313469013010
Pris fra 79 krtil 207,34 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 128,34 kr (62% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rapid Staples - No. 13 - 4 mm - galvanized steel - pack of 5000 - for HANDY R19E PRO R23E og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 79 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Rapid high performance hæfteklammer 13/4mm 5000 stk.
79 kr
Til butik
Rapid high performance hæfteklammer 13/4mm 5000 stk. billede

Produktspecifikationer

Kategori: Diverse
EAN: 7313469013010
Varenr.: 7313469013010
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Rapid Klammer no.13, 4 mm HV pak á 5000
85 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hæfteklammer t/hæftepistol Rapid 13/4mm galvaniseret - (5000 stk.)
88 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rapid Staples - No. 13 - 4 mm - galvanized steel - pack of 5000 - for HANDY R19E PRO R23E
88 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
RAPID RAPID Hæfteklammer Tools 13/4 Galvaniseret 5000/ask
108 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Rapid Hæfteklammer Rapid A13/4, 5000 stk. 11825700 Modsvarer: N/A
129 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Hæfteklamme 13/4 Rapid 5000 stk.
195,94 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Hæfteklammer Rapid Tools 13/4
-13%207,34 kr
Før 239,48 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rapid Staples - No. 13 - 4 mm - galvanized steel - pack of 5000 - for HANDY R19E PRO R23E koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rapid Staples - No. 13 - 4 mm - galvanized steel - pack of 5000 - for HANDY R19E PRO R23E koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix79 kr79 krKøb
2vvsfittings.dk85 kr85 krKøb
3CS MEGASTORE DK88 kr127 krKøb
4Proshop DK88 kr127 krKøb
5Teknikproffset DK108 kr157 krKøb
6InkClub DK129 kr129 krKøb
7Hertels Boresko195,94 kr195,94 krKøb
8RedOffice Konpap207,34 kr207,34 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rapid Staples - No. 13 - 4 mm - galvanized steel - pack of 5000 - for HANDY R19E PRO R23E

PriceData har fulgt prisen på Rapid Staples - No. 13 - 4 mm - galvanized steel - pack of 5000 - for HANDY R19E PRO R23E i 176 dage. Laveste pris i perioden er 78,75 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 85 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 81 kr.

Den nuværende pris på 79 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Rapid Staples - No. 13 - 4 mm - galvanized steel - pack of 5000 - for HANDY R19E PRO R23E. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Rapid Staples - No. 13 - 4 mm - galvanized steel - pack of 5000 - for HANDY R19E PRO R23E de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 202679 kr6 kr (7%)
17. maj 202685 kr6 kr (8%)
3. maj 202679 kr6 kr (7%)
1. maj 202685 kr6 kr (8%)
16. apr. 202679 kr6 kr (7%)
15. apr. 202685 kr6 kr (8%)
9. mar. 202679 kr6 kr (7%)
8. mar. 202685 kr6 kr (8%)
26. feb. 202679 kr6 kr (7%)
25. feb. 202685 kr6 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret