Gå til hovedindhold

Rapid Hæftetang Rapid Retro S51 15ark CocoKiss 10538708 Modsvarer: N/A

RapidHæftemaskinerEAN: 7313465353080
Pris fra 116,19 krtil 162,5 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 46,31 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 106,25 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Rapid Hæftetang Rapid Retro S51 15ark CocoKiss 10538708 Modsvarer: N/A og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 116.19 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Hæftetang Rapid S51 Supreme Hvid
116,19 kr
Til butik
Hæftetang Rapid S51 Supreme Hvid billede

Produktinformation

Produktinfo: Model: Hæftetang Rapid Retro S51 Kapacitet: 15 ark Design: Uimodståeligt, effektivt design med retro farver Dimensioner: 155x78x19mm Varetype: Kontorartikler Mærke: Rapid Emballage: Leveres i en tiltrækkende boks 3 hurtige: Denne Hæftetang Ra...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rapid
Kategori: Hæftetang
Farve: Hvid
EAN: 7313465353080
Varenr.: 102347
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hæftetang Rapid S51 hvid
118 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rapid Hæftetang Retro S51 15 ark Coconut Kiss
121 kr
Til butik
Rapid Hæftetang Retro S51 15 ark Coconut Kiss billede

Produktinformation

15 ark. Uimodståeligt designet, effektiv hæftetang i tiltrækkende retro-farve. I boks. Hæfter op til 15 ark papirer (80 g) Ekstrem holdbar, højkvalitets stålkonstruktion Handy stål hæftetang med ergonomisk greb Traditionel ladning af klammer bagtil

Produktspecifikationer

Mærke: Rapid
Kategori: Hulapparater Haeftemaskiner
Artikel nr.: 10538708
EAN: 7313465353080
Varenr.: 2676813
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Hæftetang Rapid S51 21/4 hvid
-16%136,3 kr
Før 161,41 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Rapid Hæftetang Rapid Retro S51 15ark CocoKiss 10538708 Modsvarer: N/A
155 kr
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Hæftetang S51 t/15ark hvid
162,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rapid Hæftetang Rapid Retro S51 15ark CocoKiss 10538708 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rapid Hæftetang Rapid Retro S51 15ark CocoKiss 10538708 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hertels Boresko116,19 kr116,19 krKøb
2CS MEGASTORE DK118 kr157 krKøb
3Proshop DK121 kr160 krKøb
4RedOffice Konpap136,3 kr136,3 krKøb
5InkClub DK155 kr155 krKøb
6HUMA.dk162,5 kr162,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rapid Hæftetang Rapid Retro S51 15ark CocoKiss 10538708 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Rapid Hæftetang Rapid Retro S51 15ark CocoKiss 10538708 Modsvarer: N/A i 161 dage. Laveste pris i perioden er 75 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 121 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 111 kr.

Den nuværende pris på 116,19 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Rapid Hæftetang Rapid Retro S51 15ark CocoKiss 10538708 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Rapid Hæftetang Rapid Retro S51 15ark CocoKiss 10538708 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026116,19 kr
23. maj 2026116 kr1 kr (1%)
6. maj 2026115 kr1 kr (1%)
5. maj 2026116 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026115 kr1 kr (1%)
17. apr. 2026116 kr1,5 kr (1%)
16. apr. 2026117,5 kr1,31 kr (1%)
21. mar. 2026116,19 kr9,94 kr (9%)
14. mar. 2026106,25 kr9,94 kr (9%)
13. mar. 2026116,19 kr9,94 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret