Gå til hovedindhold

Rapid Hæftetang Rapid K1 10-50 ark 26-Chrom 10510602 Modsvarer: N/A

RapidHæftemaskinerEAN: 7313465106020
Pris fra 207 krtil 393 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 186 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 189 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Rapid Hæftetang Rapid K1 10-50 ark 26-Chrom 10510602 Modsvarer: N/A og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 207 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hæftetang Rapid K1 krom
207 kr
Til butik
Hæftetang Rapid K1 krom billede

Produktspecifikationer

Mærke: Rapid
Kategori: Hæftemaskiner
Farve: 5
Artikel nr.: RAP10510602
EAN: 7313465106020
Varenr.: 2238546
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rapid Hæftetang K1 10-50ark 26 krom
216 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Rapid Hæftetang Rapid K1 10-50 ark 26-Chrom 10510602 Modsvarer: N/A
285 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
RAPID Hæftemaskine K1 10-50 Ark 26 Krom
393 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rapid Hæftetang Rapid K1 10-50 ark 26-Chrom 10510602 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rapid Hæftetang Rapid K1 10-50 ark 26-Chrom 10510602 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK207 kr246 krKøb
2Proshop DK216 kr255 krKøb
3InkClub DK285 kr285 krKøb
4Teknikproffset DK393 kr442 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rapid Hæftetang Rapid K1 10-50 ark 26-Chrom 10510602 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Rapid Hæftetang Rapid K1 10-50 ark 26-Chrom 10510602 Modsvarer: N/A i 182 dage. Laveste pris i perioden er 189 kr (registreret d. 26. april 2026), højeste er 285 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 226 kr.

Den nuværende pris på 207 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 67 prisændringer for Rapid Hæftetang Rapid K1 10-50 ark 26-Chrom 10510602 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 67 prisændringer for Rapid Hæftetang Rapid K1 10-50 ark 26-Chrom 10510602 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026207 kr9 kr (4%)
28. maj 2026216 kr9 kr (4%)
26. maj 2026207 kr9 kr (4%)
25. maj 2026216 kr9 kr (4%)
24. maj 2026207 kr53 kr (20%)
23. maj 2026260 kr44 kr (20%)
22. maj 2026216 kr9 kr (4%)
21. maj 2026207 kr9 kr (4%)
20. maj 2026216 kr9 kr (4%)
15. maj 2026207 kr9 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret