Gå til hovedindhold

Rapid nr. 13 8 mm Galvaniseret Fintrådshæfteklammer - 5000 stk.

RapidHæftemaskinerEAN: 7313463030808
Pris fra 90 krtil 186,25 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 96,25 kr (52% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 72 kr 5. apr.

Sammenlign priser på Rapid nr. 13 8 mm Galvaniseret Fintrådshæfteklammer - 5000 stk. og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 90 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rapid Klammer, type 13 - 8 mm - 5 M (PP-boks)
90 kr
Til butik
Rapid Klammer, type 13 - 8 mm - 5 M (PP-boks) billede

Produktinformation

Hæfteklammer, 13/8, 10.6 x 8 mm, zinkbelagt stål, pakke med 5000, for P/N: 23317600

Produktspecifikationer

Mærke: Rapid
Kategori: Hulapparater Haeftemaskiner
Artikel nr.: 40303080
EAN: 7313463030808
Varenr.: 2852216
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hæfteklammer Rapid 13/8 (5000 stk.)
93 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Rapid 13-8mm 5m hæfteklammer PP Box m-hang 40303080
108 kr
Til butik
Rapid 13-8mm 5m hæfteklammer PP Box m-hang 40303080 billede

Produktinformation

Disse fintrådshæfteklammer i høj kvalitet er ideelle til arbejde med tekstil. De er også en god løsning til mærkning, da de er designet med lav synlighed og har minimal indvirkning på tekstilfibre. Fremstilet i højeffektiv, galvaniseret tråd med præcist a...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Hæfteklammer
EAN: 7313463030808
Varenr.: 3019394
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Klammer. Rapid 13
-22%112,86 kr
Før 145 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Hæfteklammer 13/8 (5000)
130 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
186,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rapid nr. 13 8 mm Galvaniseret Fintrådshæfteklammer - 5000 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rapid nr. 13 8 mm Galvaniseret Fintrådshæfteklammer - 5000 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK90 kr129 krKøb
2CS MEGASTORE DK93 kr132 krKøb
3Elvvs.dk108 kr108 krKøb
4Globaltools.dk112,86 kr112,86 krKøb
5HUMA.dk130 kr130 krKøb
6Specialbutikken186,25 kr186,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rapid nr. 13 8 mm Galvaniseret Fintrådshæfteklammer - 5000 stk.

PriceData har fulgt prisen på Rapid nr. 13 8 mm Galvaniseret Fintrådshæfteklammer - 5000 stk. i 148 dage. Laveste pris i perioden er 71 kr (registreret d. 5. januar 2026), højeste er 97 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 84 kr.

Den nuværende pris på 90 kr er 7% over normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Rapid nr. 13 8 mm Galvaniseret Fintrådshæfteklammer - 5000 stk.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Rapid nr. 13 8 mm Galvaniseret Fintrådshæfteklammer - 5000 stk. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 202690 kr4 kr (4%)
4. maj 202694 kr2 kr (2%)
3. maj 202696 kr1 kr (1%)
2. maj 202697 kr7 kr (8%)
1. maj 202690 kr18 kr (25%)
5. apr. 202672 kr1 kr (1%)
23. mar. 202673 kr1 kr (1%)
22. mar. 202672 kr1 kr (1%)
21. jan. 202673 kr20 kr (22%)
6. jan. 202693 kr22 kr (31%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret