Gå til hovedindhold

Ralph Lauren Ralph's Club Eau de Parfum - 30 ml

Pris fra 388 krtil 475 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 87 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 366 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Ralph Lauren Ralph's Club Eau de Parfum - 30 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 388 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Ralph Lauren Ralph's Club Eau de Parfum - 30 ml
388 kr
Til butik
Ralph Lauren Ralph's Club Eau de Parfum - 30 ml billede

Produktinformation

En signatur der holder hele dagenRalph's Club Eau de Parfum giver dig en markant duft, der sidder fast fra morgen til aften. Til manden der vil have en parfume, som fungerer i alle situationer, fra kontoret til aftenens arrangementer. Kombinationen af lavendel, muskatellisalvie og cedertræ skaber en maskulin duft, der ikke overdøver, men tilføjer karakter.Duften er bygget op omkring naturlige ingredienser i høj kvalitet. Vetiver og cedertræ fra Virginia giver en varm base, der holder længe på huden. Resultatet er en pålidelig duft, der matcher den moderne mands krav til både holdbarhed og autenticitet.Fordele:Langvarig duft der holder hele dagenMaskulin balance mellem friske og varme noterNaturlige ingredienser i høj koncentrationFungerer både til hverdag og aftenSubtil styrke uden at være overvældendeAnvendelse:Spray på pulspunkter som håndled, hals og bryst efter bad eller brusebad. Påfør på ren, tør hud for bedste holdbarhed.En duft der leverer resultater. Prøv den i dag.

Produktspecifikationer

Mærke: Ralph Lauren
Kategori: Herreparfume
Størrelse: 30 ml
Artikel nr.: 96870
EAN: 3605971512650
Varenr.: 96870
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Ralph Lauren Ralph's Club EDP 30 ml
-25%461,25 kr
Før 615 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ralph Lauren Ralph's Club EDP 30 ml billede

Produktinformation

Ralph Lauren Ralph's Club EDP er en Eau de Parfum, der med sine maskuline og intense noter, straks gør dig til en del af klubben, hvor de stilede mænd med selvtilliden i orden mødes. Står du og mangler en aromatisk, træagtig og beroligende duft, der

Produktspecifikationer

Mærke: Ralph Lauren
EAN: 3605971512650
Varenr.: 93729
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Ralph Lauren Ralph's Club Eau de Parfum 30 ml
462 kr
Til butik
Ralph Lauren Ralph's Club Eau de Parfum 30 ml billede

Produktinformation

Uforglemmelig. Sofistikeret. Autentisk.Ralph’s Club Eau de Parfum er en duft skabt til den selvsikre og raffinerede mand, der trives i selskab med dem, der deler hans passion for at leve livet fuldt ud. Denne duft indfanger energien fra en eksklusiv samling, hvor stil og kultur smelter sammen og skaber en oplevelse, der bliver hængende længe efter øjeblikket er forbi.Olfaktorisk familie: Træagtig, FriskNøgledufte: Lavandin, Salvie, Cedertræ, VetiverEn duft, der definerer elegance og karismaSkabt med ingredienser af højeste kvalitet forener Ralph’s Club friske og aromatiske noter i perfekt harmoni. Duften åbner med en livlig eksplosion af lavandin og salvie, der skaber en skarp og energisk introduktion. Efterhånden som duften udvikler sig, træder den varme dybde af Virginia-cedertræ og den intense, bæredygtigt høstede vetiver frem, hvilket giver en elegant og raffineret afslutning. Denne balance mellem friskhed og træagtig intensitet gør den til et ideelt valg for mænd, der værdsætter tidløs stil med et moderne twist.Et udtryk for raffineret maskulinitetMed en høj koncentration af naturlige ingredienser er Ralph’s Club en aromatisk træagtig fougère, der indfanger essensen af diskret luksus. Duftens dybde og lange holdbarhed gør den til en signaturduft for mænd, der naturligt tiltrækker opmærksomhed. Dens unikke karakter afspejler både elegance og selvtillid, hvilket gør den til den perfekte ledsager til aftener fyldt med uforglemmelige øjeblikke.Duftfamilie: Træagtig, FriskDuftnoter:Topnoter: Grapefrugtolie, Lavandin-hjerte, ÆbleakkordHjertenoter: Salvie-hjerte, Geranium-absolut, Appelsinblomst-absolut hjerteBasenoter: Virginia-cedertræ-hjerte, Haitisk Vetiver-olie, Patchouli, CashmeranEn duft, der gør et varigt indtrykRalph’s Club Eau de Parfum er mere end en duft – det er en oplevelse. Med sin sofistikerede træagtige friskhed og langvarige dybde afspejler den en mand, der værdsætter autenticitet, elegance og de forbindelser, der betyder mest. Ralph Lauren Ralph's Club Eau de Parfum 30 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ralph Lauren
Kategori: Eau de Parfum
Størrelse: 30.000000000
Artikel nr.: 37500302015
EAN: 3605971512650
Varenr.: 2066-166-0030
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Ralph Lauren Ralph's Club Eau De Parfum 30 ml
-10%471 kr
Før 524 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ralph Lauren Ralph's Club Eau De Parfum 30 ml
475 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ralph Lauren Ralph's Club Eau de Parfum - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ralph Lauren Ralph's Club Eau de Parfum - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NordicFeel DK388 kr388 krKøb
2NiceHair.dk461,25 kr461,25 krKøb
3Lyko DK462 kr462 krKøb
4Cocopanda DK471 kr471 krKøb
5EauDeParfum.dk475 kr475 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ralph Lauren Ralph's Club Eau de Parfum - 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Ralph Lauren Ralph's Club Eau de Parfum - 30 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 366 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 475 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 411 kr.

Den nuværende pris på 388 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Ralph Lauren Ralph's Club Eau de Parfum - 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Ralph Lauren Ralph's Club Eau de Parfum - 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026388 kr25 kr (6%)
9. maj 2026413 kr10 kr (2%)
8. maj 2026403 kr37 kr (10%)
28. apr. 2026366 kr71 kr (16%)
23. apr. 2026437 kr63,91 kr (17%)
10. apr. 2026373,09 kr26,91 kr (7%)
9. apr. 2026400 kr26,91 kr (7%)
8. apr. 2026373,09 kr7,09 kr (2%)
5. apr. 2026366 kr34 kr (9%)
4. apr. 2026400 kr34 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret