Gå til hovedindhold

Ralph Lauren Polo Sport Fresh Eau de Toilette - 125 ml

Pris fra 160 krtil 445 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 285 kr (64% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 157 kr 7. apr.

Sammenlign priser på Ralph Lauren Polo Sport Fresh Eau de Toilette - 125 ml og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 160 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
RALPH LAUREN Polo Sport Fresh 125 ml
160 kr
Til butik
RALPH LAUREN Polo Sport Fresh 125 ml billede

Produktinformation

Parfumedufte RALPH LAUREN Polo Sport Fresh 125 ml leverer en moderne fortolkning af den klassiske Polo Sport med en unisex citrusduft og et friskt, energisk præg. Den åbner med et sprudlende udbrud af saftig mandarin, går over i en kraftfuld irisnote og afslutter med intensiteten af en frossen træakkord fremhævet af et strejf af mynte. Duft: Unisex citrus Topnote: Mandarin Hjertenote: Iris Base: Frossen træakkord med mynte Størrelse: 125 ml Ideel til at tilføje sprød friskhed og ny energi til din hverdagsduft.

Produktspecifikationer

Mærke: RALPH LAUREN
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 3605972455338
EAN: 3605972455338
Varenr.: 3066828
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Ralph Lauren - Polo Sport Fresh - 125 ml - Edt
-52%215 kr
Før 445 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Ralph Lauren Polo Sport Fresh EDT 125 ml
-48%232,67 kr
Før 445 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ralph Lauren Polo Sport Fresh EDT 125 ml billede

Produktinformation

Ralph Lauren Polo Sport Fresh EDT er en helt fantastisk og **opløftende Eau de Toilette**, der i det samme du tager den på, giver energi. Denne duft er perfekt til manden der ser livet som et eventyr, som elsker når adrenalinen suser igennem kroppen, og s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ralph Lauren
Kategori: Perfume & Cologne
EAN: 3605972455338
Varenr.: 93733
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Ralph Lauren - Polo Sport Eau De Toilette Edt 125 Ml
239,95 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Ralph Lauren Polo Sport Fresh EDT 125 ml
249 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Ralph Lauren Polo Sport Fresh Edt Spray 125 ml
259 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Ralph Lauren Polo Sport Fresh Eau de Toilette 125 ml
264 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Ralph Lauren Polo Sport Fresh Eau de Toilette - 125 ml
362 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ralph Lauren Polo Sport Fresh Eau De Toilette 125 ml
445 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ralph Lauren Polo Sport Fresh Eau de Toilette - 125 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ralph Lauren Polo Sport Fresh Eau de Toilette - 125 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK160 kr199 krKøb
2BilligParfume.dk215 kr215 krKøb
3NiceHair.dk232,67 kr232,67 krKøb
4Gucca.dk239,95 kr239,95 krKøb
5Beautycos DK249 kr278 krKøb
6Teknikproffset DK259 kr308 krKøb
7Lyko DK264 kr264 krKøb
8NordicFeel DK362 kr362 krKøb
9EauDeParfum.dk445 kr445 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ralph Lauren Polo Sport Fresh Eau de Toilette - 125 ml

PriceData har fulgt prisen på Ralph Lauren Polo Sport Fresh Eau de Toilette - 125 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 157 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 182 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 169 kr.

Den nuværende pris på 160 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Ralph Lauren Polo Sport Fresh Eau de Toilette - 125 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Ralph Lauren Polo Sport Fresh Eau de Toilette - 125 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026160 kr1 kr (1%)
14. apr. 2026159 kr1 kr (1%)
9. apr. 2026158 kr1 kr (1%)
7. apr. 2026157 kr1 kr (1%)
4. apr. 2026158 kr1 kr (1%)
3. apr. 2026157 kr3 kr (2%)
2. apr. 2026160 kr2 kr (1%)
21. mar. 2026158 kr5 kr (3%)
12. mar. 2026163 kr2 kr (1%)
14. jan. 2026165 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret