Gå til hovedindhold

Radio med Bluetooth DAB+ - Makita DMR112 akku 7,2-18 V

MakitaRedskaberEAN: 0088381870160
Pris fra 1.319 krtil 1.539 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 220 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.207 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Radio med Bluetooth DAB+ - Makita DMR112 akku 7,2-18 V og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1319 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Makita DMR112 Akku Arbejdsradio
1.319 kr
Til butik
Makita DMR112 Akku Arbejdsradio billede

Produktinformation

Makita DMR112 - Arbejdsradio - Akku 7,2-18 V - Bluetooth, DAB+ - IP64

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Artikel nr.: DMR112
EAN: 0088381870160
Varenr.: 993979464
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita DMR112 - Jobsteds-radio
1.327 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Radio med Bluetooth DAB+ - Makita DMR112 akku 7,2-18 V
-10%1.439 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Radio med Bluetooth DAB+ - Makita DMR112 akku 7,2-18 V billede

Produktinformation

Makita DMR112 - Arbejdsradio - Akku 7,2-18 V - Bluetooth, DAB+ - IP64Radio CXT™ / LXT ®, 7.2V - 18V, Bluetooth og DAB+ arbejdsradio til arbejdspladser og fritid, Robust Bluetooth og DAB+ akku arbejdsradio med LCD display og IP64-klassificering. Mulighed for tilslutning af MP3/iPod/iPhone. Bluetooth-funktionen giver mulighed for tilslutning til din musikafspiller. USB-tilslutning til opladning af telefon. Kan spille via Makita Li-ion batterier fra 7,2-18V eller adapter til 230V. Leveres med 230V adapter, men uden batteri og lader.GenereltAudioformater: MP3Beskyttelse: SprøjteresistentForbindelses-interfaces: BluetoothProdukttype: Jobsteds-radioLydsystemEkstra egenskaber: Bluetooth Audio Streaming, USB-opladningsportFunktioner: DAB radio, radioLydudgangsmodus: StereoForstærkerAntal udgangskanaler: 2 kanalerBilledskærmType: LCDHøjttalersystemHøjttalere: 2 x hovedkanalhøjttaler - indbyggetRadioAntennemodel: IndbyggetRadiotuner: Digital radiotuner - DAB/DAB+/FMTunerfrekvensområde: FM: 87.5 - 108 MHz, DAB: 174.928 - 239.200 MHzTunerskærm: LCD-skærmTilslutningerForbindelsestype: USB (kun strøm) (4-polet USB type A (kun strøm)) | Lydindgang (3,5 mm stereo mini jack)Diverse

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Kategori: CD-afspillere
Vægt: 4.94g
EAN: 0088381870160
Varenr.: 1817152
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita arbejdsradio bluetooth/dab+
1.442 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Radio med Bluetooth DAB+ - Makita DMR112 akku 7,2-18 V
-10%1.459 kr
Før 1.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Makita DMR112 Akku Arbejdsradio
1.539 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Radio med Bluetooth DAB+ - Makita DMR112 akku 7,2-18 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Radio med Bluetooth DAB+ - Makita DMR112 akku 7,2-18 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.319 kr1.319 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.327 kr1.327 krKøb
3Boligcenter DK1.439 kr1.439 krKøb
4Proshop DK1.442 kr1.442 krKøb
5Vivas DK1.459 kr1.528 krKøb
6Ultrashop1.539 kr1.539 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Radio med Bluetooth DAB+ - Makita DMR112 akku 7,2-18 V

PriceData har fulgt prisen på Radio med Bluetooth DAB+ - Makita DMR112 akku 7,2-18 V i 186 dage. Laveste pris i perioden er 1.207 kr (registreret d. 4. marts 2026), højeste er 1.589 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.308 kr.

Den nuværende pris på 1.319 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for Radio med Bluetooth DAB+ - Makita DMR112 akku 7,2-18 V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for Radio med Bluetooth DAB+ - Makita DMR112 akku 7,2-18 V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.319 kr17 kr (1%)
26. maj 20261.302 kr9 kr (1%)
25. maj 20261.311 kr9 kr (1%)
24. maj 20261.320 kr17 kr (1%)
23. maj 20261.303 kr8 kr (1%)
22. maj 20261.311 kr9 kr (1%)
21. maj 20261.320 kr1 kr (0%)
19. maj 20261.321 kr17 kr (1%)
17. maj 20261.304 kr8 kr (1%)
16. maj 20261.312 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret