Gå til hovedindhold

QNAP RAIL-B02 - Kit til rack med spor - for QNAP QGD-1600

QnapComputer – rack og monteringEAN: 4712511127386
Pris fra 583 krtil 749 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 166 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 558 kr 8. apr.

Sammenlign priser på QNAP RAIL-B02 - Kit til rack med spor - for QNAP QGD-1600 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 583 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
QNAP RAIL-B02 Kit til rack med spor Sølv
583 kr
Til butik
QNAP RAIL-B02 Kit til rack med spor Sølv billede

Produktinformation

QNAP RAIL-B02 - Kit til rack med spor - for QNAP QGD-1600

Produktspecifikationer

Artikel nr.: RAIL-B02
EAN: 4712511127386
Varenr.: 989822282
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
QNAP RAIL-B02 - Kit til rack med spor - for QNAP QGD-1600
594 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
QNAP RAIL-B02 - Standard Rail Kit
655 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Rackskinner til NAS - QNAP RAIL-B02 rackmonteringssæt
-5%729 kr
Før 770 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Qnap Rail-b02
744 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Rackskinner til NAS - QNAP RAIL-B02 rackmonteringssæt
-5%749 kr
Før 790 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad QNAP RAIL-B02 - Kit til rack med spor - for QNAP QGD-1600 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad QNAP RAIL-B02 - Kit til rack med spor - for QNAP QGD-1600 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK583 kr583 krKøb
2CS MEGASTORE DK594 kr633 krKøb
3Proshop DK655 kr694 krKøb
4Boligcenter DK729 kr729 krKøb
5Dustin DK744 kr830,25 krKøb
6Vivas DK749 kr828 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for QNAP RAIL-B02 - Kit til rack med spor - for QNAP QGD-1600

PriceData har fulgt prisen på QNAP RAIL-B02 - Kit til rack med spor - for QNAP QGD-1600 i 167 dage. Laveste pris i perioden er 555 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 673 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 587 kr.

Den nuværende pris på 583 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for QNAP RAIL-B02 - Kit til rack med spor - for QNAP QGD-1600. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for QNAP RAIL-B02 - Kit til rack med spor - for QNAP QGD-1600 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026583 kr1 kr (0%)
22. maj 2026584 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026583 kr1 kr (0%)
28. apr. 2026582 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026583 kr4 kr (1%)
25. apr. 2026579 kr3 kr (1%)
23. apr. 2026582 kr1 kr (0%)
16. apr. 2026583 kr56 kr (9%)
13. apr. 2026639 kr81 kr (15%)
8. apr. 2026558 kr81 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret