Gå til hovedindhold

R-Go Tools R-Go Split Break - keyboard - with integrated break indicator - QWERTY - Nordic - black - Tastatur - Nordisk - Sort

R-Go ToolsTastaturerEAN: 8719274492139
Pris fra 783 krtil 1.063,4 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 280,4 kr (26% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på R-Go Tools R-Go Split Break - keyboard - with integrated break indicator - QWERTY - Nordic - black - Tastatur - Nordisk - Sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 783 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
R-Go Split Break Tastatur Saks Trådløs Nordisk
783 kr
Til butik
R-Go Split Break Tastatur Saks Trådløs Nordisk billede

Produktinformation

R-Go Ergonomic Keyboard Split break - Tastatur - med integreret brudindikator - trådløs - Bluetooth 5.0 - QWERTY - Nordisk - sort

Produktspecifikationer

Mærke: R-Go Tools
Artikel nr.: RGOSBNDWLBL
EAN: 8719274492139
Varenr.: 1001654891
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
R-Go Tools R-Go Split Break - keyboard - with integrated break indicator - QWERTY - Nordic - black - Tastatur - Nordisk - Sort
838 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
R-Go Split Break tastatur
1.063,4 kr
Til butik
R-Go Split Break tastatur billede

Produktinformation

Korte bevægelser i løbet af din arbejdsdag er afgørende for dit helbred! Mikropauser forhindrer overbelastning af små muskler og sener og forbedrer din koncentration. Fordi pauser ofte glemmes, når du er fokuseret på arbejdet, har vi udviklet et pauseværk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: R-GO
Kategori: Tastatur
EAN: 8719274492139
Varenr.: RSL3043549

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad R-Go Tools R-Go Split Break - keyboard - with integrated break indicator - QWERTY - Nordic - black - Tastatur - Nordisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad R-Go Tools R-Go Split Break - keyboard - with integrated break indicator - QWERTY - Nordic - black - Tastatur - Nordisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK783 kr783 krKøb
2Proshop DK838 kr877 krKøb
3RedOffice Konpap1.063,4 kr1.063,4 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for R-Go Tools R-Go Split Break - keyboard - with integrated break indicator - QWERTY - Nordic - black - Tastatur - Nordisk - Sort

PriceData har fulgt prisen på R-Go Tools R-Go Split Break - keyboard - with integrated break indicator - QWERTY - Nordic - black - Tastatur - Nordisk - Sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 783 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 984 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 915 kr.

Den nuværende pris på 783 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for R-Go Tools R-Go Split Break - keyboard - with integrated break indicator - QWERTY - Nordic - black - Tastatur - Nordisk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for R-Go Tools R-Go Split Break - keyboard - with integrated break indicator - QWERTY - Nordic - black - Tastatur - Nordisk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026783 kr10 kr (1%)
29. maj 2026793 kr11 kr (1%)
15. maj 2026804 kr17 kr (2%)
6. maj 2026787 kr4 kr (1%)
2. maj 2026783 kr10 kr (1%)
1. maj 2026793 kr11 kr (1%)
24. apr. 2026804 kr178 kr (18%)
22. apr. 2026982 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026983 kr1 kr (0%)
14. apr. 2026984 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret