Gå til hovedindhold

R-Go Tools R-Go Compact Break - keyboard - QWERTY - US - black - Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort

R-Go ToolsTastaturerEAN: 8719274491378
Pris fra 402 krtil 579 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 177 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 383 kr 1. apr.

Sammenlign priser på R-Go Tools R-Go Compact Break - keyboard - QWERTY - US - black - Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 402 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
R-Go Ergonomic Keyboard Compact break Tastatur Kablet USA
402 kr
Til butik
R-Go Ergonomic Keyboard Compact break Tastatur Kablet USA billede

Produktinformation

R-Go Ergonomic Keyboard Compact break - Tastatur - USB - QWERTY - USA - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: RGOCOUSWDBL
EAN: 8719274491378
Varenr.: 996205764
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
R-Go Tools R-Go Compact Break - keyboard - QWERTY - US - black - Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort
402 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
R-Go Compact Break tastatur - QWERTY, kompakt kablet
559 kr
Til butik
R-Go Compact Break tastatur - QWERTY, kompakt kablet billede

Produktinformation

Fordele ved kompakt tastatur til computerR-Go Compact Break er et kompakt tastatur med QWERTY-layout, der gør det nemt at skrive effektivt, også når pladsen er begrænset. Det slanke design passer godt på skrivebordet og er oplagt til hjemmekontor, studier og arbejdspladsen, hvor du ønsker et rent og organiseret setup.Designet til fokus og mobilitetDet lave profil-udtryk og de flade taster giver en behagelig skriveoplevelse, mens det kompakte format gør tastaturet let at tage med i tasken sammen med din bærbare. Den faste kabeltilslutning sikrer stabil forbindelse uden behov for batterier eller opladning. Et diskret grønt ikon i toppen giver tastaturet et moderne præg.Type: Kompakt tastaturLayout: QWERTYTilslutning: KabletFormfaktor: Lav profil...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Tastaturer
Vægt: 0.74g
EAN: 8719274491378
Varenr.: 2149234
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
R-Go Compact Break tastatur - QWERTY, kompakt kablet
579 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad R-Go Tools R-Go Compact Break - keyboard - QWERTY - US - black - Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad R-Go Tools R-Go Compact Break - keyboard - QWERTY - US - black - Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK402 kr402 krKøb
2Proshop DK402 kr441 krKøb
3Boligcenter DK559 kr559 krKøb
4Vivas DK579 kr658 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for R-Go Tools R-Go Compact Break - keyboard - QWERTY - US - black - Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort

PriceData har fulgt prisen på R-Go Tools R-Go Compact Break - keyboard - QWERTY - US - black - Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort i 183 dage. Laveste pris i perioden er 383 kr (registreret d. 15. februar 2026), højeste er 617 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 466 kr.

Den nuværende pris på 402 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for R-Go Tools R-Go Compact Break - keyboard - QWERTY - US - black - Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for R-Go Tools R-Go Compact Break - keyboard - QWERTY - US - black - Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026402 kr1 kr (0%)
28. maj 2026403 kr1 kr (0%)
18. maj 2026402 kr1 kr (0%)
14. maj 2026403 kr1 kr (0%)
9. maj 2026402 kr1 kr (0%)
6. maj 2026403 kr20 kr (5%)
1. apr. 2026383 kr1 kr (0%)
28. mar. 2026384 kr1 kr (0%)
15. feb. 2026383 kr6 kr (2%)
7. feb. 2026389 kr98 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret