Gå til hovedindhold

GEBERIT Rør FZ 108 x 2 mm L=6 meter Mapress

GEBERITtyndvægget stålrørEAN: 4024723291619
Pris fra 310,05 krtil 338,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 28,7 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 300,34 kr 7. maj

Sammenlign priser på Rør FZ 108 x 2 mm L=6 meter Mapress og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 310.05 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Rør FZ 108 x 2 mm L=6 meter Mapress
310,05 kr
Til butik
Rør FZ 108 x 2 mm L=6 meter Mapress billede

Produktinformation

FZ rør 108-2 mm længde 6 meter mapress

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
EAN: 4024723291619
Varenr.: 15842877014351
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Lige rør fz 108-2mm 6m mapress
338,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rør FZ 108 x 2 mm L=6 meter Mapress koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rør FZ 108 x 2 mm L=6 meter Mapress koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN310,05 kr310,05 krKøb
2MaintainIt338,75 kr338,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rør FZ 108 x 2 mm L=6 meter Mapress

PriceData har fulgt prisen på Rør FZ 108 x 2 mm L=6 meter Mapress i 112 dage. Laveste pris i perioden er 300,34 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 338,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 314 kr.

Den nuværende pris på 310,05 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Rør FZ 108 x 2 mm L=6 meter Mapress. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Rør FZ 108 x 2 mm L=6 meter Mapress de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026310,05 kr9,71 kr (3%)
7. maj 2026300,34 kr38,41 kr (11%)
6. maj 2026338,75 kr38,41 kr (13%)
21. mar. 2026300,34 kr28,41 kr (9%)
20. mar. 2026328,75 kr28,41 kr (9%)
17. mar. 2026300,34 kr28,41 kr (9%)
16. mar. 2026328,75 kr28,41 kr (9%)
4. mar. 2026300,34 kr28,41 kr (9%)
3. mar. 2026328,75 kr28,41 kr (9%)
10. feb. 2026300,34 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret