Gå til hovedindhold

Quercetti Kuglebane - Migoga Jungle Marble Run - 108 Dele - 6582

QuercettiKuglebanerEAN: 8007905065822
Pris fra 206 krtil 373,75 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 167,75 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 196 kr 3. maj

Sammenlign priser på Quercetti Kuglebane - Migoga Jungle Marble Run - 108 Dele - 6582 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 206 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Quercetti Migoga Jungle - Marble Run (108 pcs)
206 kr
Til butik
Quercetti Migoga Jungle - Marble Run (108 pcs) billede

Produktinformation

Migoga Jungle Kuglebane (108 dele)

Produktspecifikationer

Mærke: Quercetti
Kategori: Babylegetoej
Artikel nr.: QU-6582
EAN: 8007905065822
Varenr.: 3245998
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kulbana Migoga Jungle
224 kr
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Migoga Jungle Kuglebane - 108 dele - Fra 4 år.
229,95 kr
Til butik
Migoga Jungle Kuglebane - 108 dele - Fra 4 år. billede

Produktinformation

Migoga kunglebanen indeholder hele 108 dele, som kan samles på mange forskellige måder.Her kan børnene slippes deres kreativitet løs, bruges deres fantasi og skabe deres heltegen konstruktion.Kuglebaneleg er en oplagt aktivitet for børn og voksne og kun fantasien sætter grænser, og banerne kan udvikle sig på rigtig mange forskellige måder.Prøv f.eks. at inddrage ting fra hjemmet, og lad kuglebanen kører over puder, bordet eller under stole.Leg med kuglebaner styrker kreativiteten, motorikken og den rationelle tankegang hosbørnene.Med Migoga kuglebanerne lærer, udforsker og leger børnene på en og samme tid og det kan hurtigt blive til mange timers sjov leg og underholdning, med at konstruere den ultimative kuglebane.SpecifikationerMærke: QuercettiMateriale: PlastAlder: Anbefales 4 år Antal: 1 sæt med 108 dele.

Produktspecifikationer

Mærke: Quercetti
Kategori: Marble Track Sets
Materiale: ["Plast"]
EAN: 8007905065822
Varenr.: 42802304090333
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Quercetti Kuglebane - Migoga Jungle Marble Run - 108 Dele - 6582
279,95 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Migoga Jungle Kuglebane - 110 dele
373,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Quercetti Kuglebane - Migoga Jungle Marble Run - 108 Dele - 6582 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Quercetti Kuglebane - Migoga Jungle Marble Run - 108 Dele - 6582 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK206 kr245 krKøb
2CS MEGASTORE DK224 kr263 krKøb
3Legebyen DK229,95 kr268,95 krKøb
4Kids-world.dk279,95 kr279,95 krKøb
5Nova Nordic A/S373,75 kr373,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Quercetti Kuglebane - Migoga Jungle Marble Run - 108 Dele - 6582

PriceData har fulgt prisen på Quercetti Kuglebane - Migoga Jungle Marble Run - 108 Dele - 6582 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 195 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 279,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 231 kr.

Den nuværende pris på 206 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Quercetti Kuglebane - Migoga Jungle Marble Run - 108 Dele - 6582. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Quercetti Kuglebane - Migoga Jungle Marble Run - 108 Dele - 6582 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026206 kr18 kr (8%)
28. maj 2026224 kr5 kr (2%)
4. maj 2026229 kr33 kr (17%)
3. maj 2026196 kr33,95 kr (15%)
21. feb. 2026229,95 kr50 kr (18%)
19. feb. 2026279,95 kr50 kr (22%)
15. feb. 2026229,95 kr11,95 kr (5%)
14. feb. 2026218 kr22 kr (9%)
13. feb. 2026240 kr10,05 kr (4%)
12. feb. 2026229,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret