Gå til hovedindhold

Lenovo Quectel EM160R-GL - Trådløs mobilmodem - 4G LTE Advanced - M.2 Card - 1 Gbps - for (WWAN-ready): ThinkPad P14s Gen 2 20VX, 20VY P15 Gen 2 20YQ, 20YR P15s Gen 2 20W6, 20W7 T14 Gen 2 20W0, 20W1 T15 Gen 2 20W4, 20W5

Pris fra 1.257 krtil 2.369 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.112 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.028 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Quectel EM160R-GL - Trådløs mobilmodem - 4G LTE Advanced - M.2 Card - 1 Gbps - for (WWAN-ready): ThinkPad P14s Gen 2 20VX, 20VY P15 Gen 2 20YQ, 20YR P15s Gen 2 20W6, 20W7 T14 Gen 2 20W0, 20W1 T15 Gen 2 20W4, 20W5 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1257 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo ThinkStation Quectel -4G LTE - M.2
1.257 kr
Til butik
Lenovo ThinkStation Quectel -4G LTE - M.2 billede

Produktinformation

Trådløs mobilmodem, 4G LTE Advanced, M.2 Card, 1 Gbps, for (WWAN-ready): ThinkPad P14s Gen 2 20VX, 20VY; P15 Gen 2 20YQ, 20YR; P15s Gen 2 20W6, 20W7; T14 Gen 2 20W0, 20W1; T15 Gen 2 20W4, 20W5

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Modem Mobilt WiFi
Artikel nr.: 4XC1D69579
EAN: 0195892020905
Varenr.: 2973853
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo Quectel EM160R-GL - Wireless
2.149 kr
Til butik
Lenovo Quectel EM160R-GL - Wireless billede

Produktinformation

Lenovo Quectel EM160R-GL - Wireless (P/N: 4XC1D69579) Oplev ultimativ mobilforbindelse med Lenovo Quectel EM160R-GL - Wireless. Dette avancerede LTE-A modul, med varenummer 4XC1D69579, giver dig mulighed for at nyde hurtig og pålidelig internetadgang uans...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: skal sorteres
EAN: 0195892020905
Varenr.: 24171
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Quectel EM160R-GL - Trådløs mobilmodem - 4G LTE Advanced - M.2 Card - 1 Gbps - for (WWAN-ready): ThinkPad P14s Gen 2 20VX, 20VY P15 Gen 2 20YQ, 20YR P15s Gen 2 20W6, 20W7 T14 Gen 2 20W0, 20W1 T15 Gen 2 20W4, 20W5
2.187 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo 4xc1d69579 Netværkskort Intern Wwan 1000 Mbit/s
2.369 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Quectel EM160R-GL - Trådløs mobilmodem - 4G LTE Advanced - M.2 Card - 1 Gbps - for (WWAN-ready): ThinkPad P14s Gen 2 20VX, 20VY P15 Gen 2 20YQ, 20YR P15s Gen 2 20W6, 20W7 T14 Gen 2 20W0, 20W1 T15 Gen 2 20W4, 20W5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Quectel EM160R-GL - Trådløs mobilmodem - 4G LTE Advanced - M.2 Card - 1 Gbps - for (WWAN-ready): ThinkPad P14s Gen 2 20VX, 20VY P15 Gen 2 20YQ, 20YR P15s Gen 2 20W6, 20W7 T14 Gen 2 20W0, 20W1 T15 Gen 2 20W4, 20W5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.257 kr1.257 krKøb
2Ultrashop2.149 kr2.149 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.187 kr2.187 krKøb
4Dustin DK2.369 kr2.455,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Quectel EM160R-GL - Trådløs mobilmodem - 4G LTE Advanced - M.2 Card - 1 Gbps - for (WWAN-ready): ThinkPad P14s Gen 2 20VX, 20VY P15 Gen 2 20YQ, 20YR P15s Gen 2 20W6, 20W7 T14 Gen 2 20W0, 20W1 T15 Gen 2 20W4, 20W5

PriceData har fulgt prisen på Quectel EM160R-GL - Trådløs mobilmodem - 4G LTE Advanced - M.2 Card - 1 Gbps - for (WWAN-ready): ThinkPad P14s Gen 2 20VX, 20VY P15 Gen 2 20YQ, 20YR P15s Gen 2 20W6, 20W7 T14 Gen 2 20W0, 20W1 T15 Gen 2 20W4, 20W5 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.028 kr (registreret d. 24. april 2026), højeste er 1.402 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.328 kr.

Den nuværende pris på 1.257 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Quectel EM160R-GL - Trådløs mobilmodem - 4G LTE Advanced - M.2 Card - 1 Gbps - for (WWAN-ready): ThinkPad P14s Gen 2 20VX, 20VY P15 Gen 2 20YQ, 20YR P15s Gen 2 20W6, 20W7 T14 Gen 2 20W0, 20W1 T15 Gen 2 20W4, 20W5. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Quectel EM160R-GL - Trådløs mobilmodem - 4G LTE Advanced - M.2 Card - 1 Gbps - for (WWAN-ready): ThinkPad P14s Gen 2 20VX, 20VY P15 Gen 2 20YQ, 20YR P15s Gen 2 20W6, 20W7 T14 Gen 2 20W0, 20W1 T15 Gen 2 20W4, 20W5 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.257 kr2 kr (0%)
14. maj 20261.259 kr17 kr (1%)
7. maj 20261.242 kr17 kr (1%)
5. maj 20261.259 kr231 kr (22%)
24. apr. 20261.028 kr264 kr (20%)
9. apr. 20261.292 kr1 kr (0%)
19. jan. 20261.291 kr111 kr (8%)
15. jan. 20261.402 kr21 kr (2%)
31. dec. 20251.381 kr1 kr (0%)
30. dec. 20251.380 kr6 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret