Gå til hovedindhold

Lenovo Quectel EM160R-GL - Trådløs mobilmodem - 4G LTE Advanced - M.2 Card - 1 Gbps - for P/N: 21RH0013GE, 21SA004BGE

LenovoIsenkramEAN: 0195892109594
Pris fra 1.093 krtil 1.244 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 151 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.056 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Quectel EM160R-GL - Trådløs mobilmodem - 4G LTE Advanced - M.2 Card - 1 Gbps - for P/N: 21RH0013GE, 21SA004BGE og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1093 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Quectel EM160R-GL Trådløs mobilmodem 1Gbps Intern
1.093 kr
Til butik
Quectel EM160R-GL Trådløs mobilmodem 1Gbps Intern billede

Produktinformation

Quectel EM160R-GL - Trådløs mobilmodem - 4G LTE Advanced - M.2 Card - 1 Gbps - for P/N: 21RH0013GE, 21SA004BGE

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: 4XC1R04815
EAN: 0195892109594
Varenr.: 1002513009
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Quectel EM160R-GL - Trådløs mobilmodem - 4G LTE Advanced - M.2 Card - 1 Gbps - for P/N: 21RH0013GE, 21SA004BGE
1.098 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo ThinkPad Quectel EM160R-GL - 4G LTA-A - M.2
1.206 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo 4xc1r04815 Netværkskort Intern Wwan
1.244 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Quectel EM160R-GL - Trådløs mobilmodem - 4G LTE Advanced - M.2 Card - 1 Gbps - for P/N: 21RH0013GE, 21SA004BGE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Quectel EM160R-GL - Trådløs mobilmodem - 4G LTE Advanced - M.2 Card - 1 Gbps - for P/N: 21RH0013GE, 21SA004BGE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.093 kr1.093 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.098 kr1.098 krKøb
3Proshop DK1.206 kr1.206 krKøb
4Dustin DK1.244 kr1.330,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Quectel EM160R-GL - Trådløs mobilmodem - 4G LTE Advanced - M.2 Card - 1 Gbps - for P/N: 21RH0013GE, 21SA004BGE

PriceData har fulgt prisen på Quectel EM160R-GL - Trådløs mobilmodem - 4G LTE Advanced - M.2 Card - 1 Gbps - for P/N: 21RH0013GE, 21SA004BGE i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.056 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 1.244 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.123 kr.

Den nuværende pris på 1.093 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 80 prisændringer for Quectel EM160R-GL - Trådløs mobilmodem - 4G LTE Advanced - M.2 Card - 1 Gbps - for P/N: 21RH0013GE, 21SA004BGE. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 80 prisændringer for Quectel EM160R-GL - Trådløs mobilmodem - 4G LTE Advanced - M.2 Card - 1 Gbps - for P/N: 21RH0013GE, 21SA004BGE de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.093 kr7 kr (1%)
30. maj 20261.100 kr2 kr (0%)
29. maj 20261.098 kr8 kr (1%)
28. maj 20261.090 kr8 kr (1%)
26. maj 20261.098 kr2 kr (0%)
24. maj 20261.100 kr10 kr (1%)
23. maj 20261.110 kr2 kr (0%)
22. maj 20261.108 kr4 kr (0%)
21. maj 20261.104 kr13 kr (1%)
20. maj 20261.091 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret