Gå til hovedindhold

QNAP TRX-25GSFP28-SR SFP28 transceivermodul 25 Gigabit Ethernet

QNAPRepeatere og transceivereEAN: 4713213518977
Pris fra 1.081 krtil 1.122 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 41 kr (4% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.054 kr 27. maj

Sammenlign priser på QNAP TRX-25GSFP28-SR SFP28 transceivermodul 25 Gigabit Ethernet og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1081 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
QNAP TRX-25GSFP28-SR SFP28 transceivermodul 25 Gigabit Ethernet
1.081 kr
Til butik
QNAP TRX-25GSFP28-SR SFP28 transceivermodul 25 Gigabit Ethernet billede

Produktinformation

QNAP TRX-25GSFP28-SR - SFP28 transceivermodul - 25GbE - 25GBase-SR - LC - op til 100 m - 850 nm

Produktspecifikationer

Artikel nr.: TRX-25GSFP28-SR
EAN: 4713213518977
Varenr.: 998648154
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
QNAP Optical Transceiver 25GbE SFP28
1.122 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad QNAP TRX-25GSFP28-SR SFP28 transceivermodul 25 Gigabit Ethernet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad QNAP TRX-25GSFP28-SR SFP28 transceivermodul 25 Gigabit Ethernet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.081 kr1.081 krKøb
2Proshop DK1.122 kr1.122 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for QNAP TRX-25GSFP28-SR SFP28 transceivermodul 25 Gigabit Ethernet

PriceData har fulgt prisen på QNAP TRX-25GSFP28-SR SFP28 transceivermodul 25 Gigabit Ethernet i 172 dage. Laveste pris i perioden er 1.054 kr (registreret d. 11. maj 2026), højeste er 3.669 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.467 kr.

Den nuværende pris på 1.081 kr er 26% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 40 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 77 prisændringer for QNAP TRX-25GSFP28-SR SFP28 transceivermodul 25 Gigabit Ethernet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 77 prisændringer for QNAP TRX-25GSFP28-SR SFP28 transceivermodul 25 Gigabit Ethernet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.081 kr9 kr (1%)
29. maj 20261.090 kr36 kr (3%)
27. maj 20261.054 kr9 kr (1%)
25. maj 20261.063 kr9 kr (1%)
24. maj 20261.072 kr18 kr (2%)
23. maj 20261.090 kr36 kr (3%)
22. maj 20261.054 kr9 kr (1%)
20. maj 20261.063 kr18 kr (2%)
18. maj 20261.081 kr9 kr (1%)
17. maj 20261.090 kr36 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret