Gå til hovedindhold

QNAP QM2-2P-384A - Lagringskontrol - PCIe 3.0 - lavprofil - PCIe 3.0 x8 - for QNAP QGD-1600

QNAPComputer – tilbehørEAN: 4711103082904
Pris fra 1.784 krtil 1.994 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 210 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.775 kr 17. apr.

Sammenlign priser på QNAP QM2-2P-384A - Lagringskontrol - PCIe 3.0 - lavprofil - PCIe 3.0 x8 - for QNAP QGD-1600 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1784 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
QNAP QM2-2P-384 Lagringskontrol
1.784 kr
Til butik
QNAP QM2-2P-384 Lagringskontrol billede

Produktinformation

QNAP QM2-2P-384A - Lagringskontrol - PCIe 3.0 - lavprofil - PCIe 3.0 x8 - for QNAP QGD-1600

Produktspecifikationer

Artikel nr.: QM2-2P-384A
EAN: 4711103082904
Varenr.: 1000853570
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
QNAP QM2-2P-384A - storage controller - PCIe 3.0 - PCIe 3.0 x8
1.792 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
QNAP QM2-2P-384A - Lagringskontrol - PCIe 3.0 - lavprofil - PCIe 3.0 x8 - for QNAP QGD-1600
1.818 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Qnap Dual M.2 22110/2280 Pcie X8 Nvme Ssd Expansion Card
1.994 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad QNAP QM2-2P-384A - Lagringskontrol - PCIe 3.0 - lavprofil - PCIe 3.0 x8 - for QNAP QGD-1600 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad QNAP QM2-2P-384A - Lagringskontrol - PCIe 3.0 - lavprofil - PCIe 3.0 x8 - for QNAP QGD-1600 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.784 kr1.784 krKøb
2Proshop DK1.792 kr1.792 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.818 kr1.818 krKøb
4Dustin DK1.994 kr2.080,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for QNAP QM2-2P-384A - Lagringskontrol - PCIe 3.0 - lavprofil - PCIe 3.0 x8 - for QNAP QGD-1600

PriceData har fulgt prisen på QNAP QM2-2P-384A - Lagringskontrol - PCIe 3.0 - lavprofil - PCIe 3.0 x8 - for QNAP QGD-1600 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.722 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 1.829 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.801 kr.

Den nuværende pris på 1.784 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 24 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for QNAP QM2-2P-384A - Lagringskontrol - PCIe 3.0 - lavprofil - PCIe 3.0 x8 - for QNAP QGD-1600. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for QNAP QM2-2P-384A - Lagringskontrol - PCIe 3.0 - lavprofil - PCIe 3.0 x8 - for QNAP QGD-1600 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. apr. 20261.784 kr11 kr (1%)
18. apr. 20261.795 kr20 kr (1%)
17. apr. 20261.775 kr2 kr (0%)
16. apr. 20261.777 kr7 kr (0%)
17. mar. 20261.784 kr8 kr (0%)
16. mar. 20261.776 kr8 kr (0%)
15. mar. 20261.784 kr9 kr (1%)
12. mar. 20261.775 kr2 kr (0%)
2. mar. 20261.777 kr2 kr (0%)
28. feb. 20261.775 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret