Gå til hovedindhold

Lynddahl Plast a/s Pvc slange armeret 1/4 - transparent - (50 meter)

Lynddahl Plast a/sHaveslangerEAN: 5701636000932
Pris fra 10,93 krtil 1.439 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 1.428,07 kr (99% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 10,26 kr 25. maj

Sammenlign priser på Pvc slange armeret 1/4 - transparent - (50 meter) og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 10.93 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Pvc Slange Armeret 1/4´´, gods 3,0mm Transparent
10,93 kr
Til butik
Pvc Slange Armeret 1/4´´, gods 3,0mm Transparent billede

Produktinformation

Fleksibel trykluftslange af høj kvalitet. Slidstærk pga. den kraftige godstykkelse, særdeles velegnet til langvarigt, lukket tryk.Slangerne er fremstillet i en særlig smidig og holdbar type PVC og kan anvendes til en lang række formål: Sælges i ruller af...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Armeret PVC slange
EAN: 5701636000932
Varenr.: 1588419
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pvc slange armeret 1/4 - transparent - (50 meter)
1.439 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pvc slange armeret 1/4 - transparent - (50 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pvc slange armeret 1/4 - transparent - (50 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk10,93 kr10,93 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.439 kr1.638 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pvc slange armeret 1/4 - transparent - (50 meter)

PriceData har fulgt prisen på Pvc slange armeret 1/4 - transparent - (50 meter) i 173 dage. Laveste pris i perioden er 10,06 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 1.439 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 74 kr.

Den nuværende pris på 10,93 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 49% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Pvc slange armeret 1/4 - transparent - (50 meter). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Pvc slange armeret 1/4 - transparent - (50 meter) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202610,93 kr
25. maj 202610,26 kr10,99 kr (52%)
24. maj 202621,25 kr10,99 kr (107%)
6. maj 202610,26 kr10,99 kr (52%)
5. maj 202621,25 kr10,99 kr (107%)
24. apr. 202610,26 kr1.428,74 kr (99%)
23. apr. 20261.439 kr1.428,74 kr (13925%)
24. mar. 202610,26 kr10,99 kr (52%)
23. mar. 202621,25 kr10,99 kr (107%)
20. mar. 202610,26 kr10,99 kr (52%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret