Gå til hovedindhold

Purus vinkelkobling til vaskafløb, 90 °, 32 mm / 1 ¼´´

PurusVinklerEAN: 7392791773007
Pris fra 54,85 krtil 62,5 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 7,65 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 35,33 kr 1. jun.

Sammenlign priser på Purus vinkelkobling til vaskafløb, 90 °, 32 mm / 1 ¼´´ og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 54.85 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Hvid Afløbsvinkel 1 1/4" X 32Mm
54,85 kr
Til butik
Hvid Afløbsvinkel 1 1/4" X 32Mm billede

Produktinformation

Hvid 90 grader afløbsvinkel 1 1/4" - 32 mm med omløber Søgetermer: 0275050092 - 750361-310 - 750361310 - 7392791773007

Produktspecifikationer

Mærke: Purus
Kategori: Pipe Connectors
EAN: 7392791773007
Varenr.: 8014466679106
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Hvid afløbsvinkel 1 1/4" x 32mm
56,25 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Purus vinkelkobling til vaskafløb, 90 °, 32 mm / 1 ¼´´
61 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Purus vinkelkobling 32 mm / 1 1/4 / 1 1/2 90gr.
61,25 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Purus Aflbsvinkel, 32 mm, 1 1/4", hvid
62,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Purus vinkelkobling til vaskafløb, 90 °, 32 mm / 1 ¼´´ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Purus vinkelkobling til vaskafløb, 90 °, 32 mm / 1 ¼´´ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk54,85 kr54,85 krKøb
2MaintainIt56,25 kr56,25 krKøb
3Elvvs.dk61 kr61 krKøb
4vvsfittings.dk61,25 kr61,25 krKøb
5WATTOO.DK62,5 kr62,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Purus vinkelkobling til vaskafløb, 90 °, 32 mm / 1 ¼´´

PriceData har fulgt prisen på Purus vinkelkobling til vaskafløb, 90 °, 32 mm / 1 ¼´´ i 172 dage. Laveste pris i perioden er 35,33 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 61,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 51 kr.

Den nuværende pris på 54,85 kr er 8% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 69 prisændringer for Purus vinkelkobling til vaskafløb, 90 °, 32 mm / 1 ¼´´. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 69 prisændringer for Purus vinkelkobling til vaskafløb, 90 °, 32 mm / 1 ¼´´ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202654,85 kr19,52 kr (55%)
1. jun. 202635,33 kr20,92 kr (37%)
29. maj 202656,25 kr20,92 kr (59%)
28. maj 202635,33 kr20,92 kr (37%)
25. maj 202656,25 kr20,92 kr (59%)
23. maj 202635,33 kr20,92 kr (37%)
22. maj 202656,25 kr20,92 kr (59%)
21. maj 202635,33 kr20,92 kr (37%)
18. maj 202656,25 kr20,92 kr (59%)
16. maj 202635,33 kr4,67 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret