Gå til hovedindhold

PURUS Hvid plast overgang med muffe indstik 32 mm X 1 1/4

PurusSanitetEAN: 7391543519122
Pris fra 21 krtil 36 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 15 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 17 kr 26. maj

Sammenlign priser på PURUS Hvid plast overgang med muffe indstik 32 mm X 1 1/4 og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 21 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Overgangsmuffe, Ø32 mm x 1 1/4" mm, plast, hvid
21 kr
Til butik
Overgangsmuffe, Ø32 mm x 1 1/4" mm, plast, hvid billede

Produktinformation

Fleksibel hvid overgang til afløb Denne hvide overgang er skabt til at sikre en pålidelig og tæt forbindelse mellem afløbsrør med 32 mm udvendig diameter og tilslutninger med 1 1/4" indvendigt gevind. Overgangen er fremstillet i holdbar PP-plast, der...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Purus
Kategori: Afløb
Farve: white
Størrelse: 32 mm x 1 1/4 in
EAN: 7391543519122
Varenr.: 750410010
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Overgangsmuffe, Ø32 mm x 1 1/4" mm, plast, hvid
21 kr
Til butik
Overgangsmuffe, Ø32 mm x 1 1/4" mm, plast, hvid billede

Produktinformation

Overgang til afløbsrør i hvid plastDenne hvide overgang bruges til at forbinde afløbsrør med en diameter på 32 mm til rør eller fittings med indvendigt gevind på 1 1/4". Den er fremstillet i holdbart PP-plast, som er kendt for at være modstandsdygtig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Purus
Kategori: Afløb
Farve: white
Størrelse: 32 mm x 1 1/4 in
EAN: 7391543519122
Varenr.: 750410010
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1.1/4" Omløber x 32 mm Purus overgang
21,8 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
1.1/4 Omløber x 32 mm Purus overgang
22,75 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Overgang Muffe Indstik Hvid 32Mm X 1 1/4
24,55 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PURUS Hvid plast overgang med muffe indstik 32 mm X 1 1/4
24,88 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Overgang muffe indstik hvid 32mm x 1 1/4
25 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Purus overgangsmuffe, 1¼'' - 32 mm
27,5 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Purus overgangsmuffe, 1 ¼´´ - 32 mm
35 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Overgangsmuffe, Ø32 mm x 1 1/4" mm, plast, hvid
36 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PURUS Hvid plast overgang med muffe indstik 32 mm X 1 1/4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PURUS Hvid plast overgang med muffe indstik 32 mm X 1 1/4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK21 kr21 krKøb
2LavprisVVS21 kr21 krKøb
3EL-GROSSISTEN21,8 kr21,8 krKøb
4VVS.dk22,75 kr22,75 krKøb
5Billigelogvvs.dk24,55 kr24,55 krKøb
6CS MEGASTORE DK24,88 kr63,88 krKøb
7MaintainIt25 kr25 krKøb
8vvsfittings.dk27,5 kr27,5 krKøb
9Elvvs.dk35 kr35 krKøb
10CompletVVS36 kr36 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PURUS Hvid plast overgang med muffe indstik 32 mm X 1 1/4

PriceData har fulgt prisen på PURUS Hvid plast overgang med muffe indstik 32 mm X 1 1/4 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 17 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 24,88 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 20 kr.

Den nuværende pris på 21 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 17% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for PURUS Hvid plast overgang med muffe indstik 32 mm X 1 1/4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for PURUS Hvid plast overgang med muffe indstik 32 mm X 1 1/4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202621 kr4 kr (24%)
26. maj 202617 kr4 kr (19%)
24. maj 202621 kr4 kr (24%)
22. maj 202617 kr1 kr (6%)
17. maj 202618 kr
16. maj 202618,75 kr
12. maj 202618 kr
11. maj 202618,75 kr
9. maj 202618 kr1 kr (5%)
18. apr. 202619 kr3 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret