Gå til hovedindhold

PURUS Corner Ø50 vandret - PURUS Corner sampak Ø50 mm vandret med vandlås.

PurusSanitetEAN: 7394022192021
Pris fra 1.423 krtil 2.125 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 702 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på PURUS Corner Ø50 vandret - PURUS Corner sampak Ø50 mm vandret med vandlås. og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1423 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Purus Corner hjørneafløb, til beton og flisegulv, Ø50 mm, rustfrit stål
-10%1.423 kr
Før 1.582 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Purus Corner hjørneafløb, til beton og flisegulv, Ø50 mm, rustfrit stål billede

Produktinformation

Purus Corner er kvalitet og design i skøn forening Purus Corner sampak hjørneafløb er den ideelle løsning til dit badeværelse, hvis du ønsker et effektivt og flot hjørneafløb til beton- eller flisegulve. Med sin smarte hjørneform får du maksimal udnyttels...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Purus
Kategori: Afløb
Farve: stainless steel
EAN: 7394022192021
Varenr.: 153372531
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Hjrnesampak Corner 50 med RIB rist
1.560 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Purus Hjørneafløb Sampak Vandret Ø50mm Med Rib Rist
1.599 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
1.620 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Purus Corner gulvafløb sampak Ø50 mm vandret med
1.623 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Purus Corner hjørneafløb, til beton og flisegulv, Ø50 mm, rustfrit stål
1.719 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
PURUS Corner gulvafløb, sampak Ø50 mm vandret med vandlås
2.125 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PURUS Corner Ø50 vandret - PURUS Corner sampak Ø50 mm vandret med vandlås. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PURUS Corner Ø50 vandret - PURUS Corner sampak Ø50 mm vandret med vandlås. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.423 kr1.423 krKøb
2WATTOO.DK1.560 kr1.560 krKøb
3Homeshop DK1.599 kr1.599 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.620 kr1.620 krKøb
5Proshop DK1.623 kr1.623 krKøb
6BilligVVS DK1.719 kr1.719 krKøb
7vvsfittings.dk2.125 kr2.125 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PURUS Corner Ø50 vandret - PURUS Corner sampak Ø50 mm vandret med vandlås.

PriceData har fulgt prisen på PURUS Corner Ø50 vandret - PURUS Corner sampak Ø50 mm vandret med vandlås. i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.423 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 1.672 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.590 kr.

Den nuværende pris på 1.423 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for PURUS Corner Ø50 vandret - PURUS Corner sampak Ø50 mm vandret med vandlås.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for PURUS Corner Ø50 vandret - PURUS Corner sampak Ø50 mm vandret med vandlås. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.423 kr159 kr (10%)
2. jun. 20261.582 kr17 kr (1%)
1. jun. 20261.599 kr17 kr (1%)
27. maj 20261.582 kr16 kr (1%)
26. maj 20261.598 kr16 kr (1%)
23. maj 20261.582 kr16 kr (1%)
22. maj 20261.598 kr16 kr (1%)
8. maj 20261.582 kr17 kr (1%)
7. maj 20261.599 kr17 kr (1%)
30. apr. 20261.582 kr17 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret