Gå til hovedindhold

Purus afløbsrør Ø32 x 225 mm i hvid ABS plast

PURUSSanitetEAN: 7391543506757
Pris fra 24 krtil 42 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 18 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 23 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Purus afløbsrør Ø32 x 225 mm i hvid ABS plast og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 24 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Purus afløbsrør Ø 32 x 225 mm. PP. Hvid
24 kr
Til butik
Purus afløbsrør Ø 32 x 225 mm. PP. Hvid billede

Produktinformation

Plast afløbsrør Ø 32 x 225 mm Andvendelsestemperatur+80 °C til -40 °C

Produktspecifikationer

Mærke: Purus
Kategori: Afløb til håndvask
EAN: 7391543506757
Varenr.: 81860
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Abs afløbsrør hvid 32 x 225 mm
25 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Purus afløbsrør Ø 32 x 225 mm. PP. Hvid
27,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Purus afløbsrør Ø32 x 225 mm i hvid ABS plast
28,85 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Megatherm Afløbsrør 32 x 225 mm
42 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Purus afløbsrør Ø32 x 225 mm i hvid ABS plast koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Purus afløbsrør Ø32 x 225 mm i hvid ABS plast koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk24 kr24 krKøb
2MaintainIt25 kr25 krKøb
3vvsfittings.dk27,5 kr27,5 krKøb
4CS MEGASTORE DK28,85 kr67,85 krKøb
5Proshop DK42 kr81 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Purus afløbsrør Ø32 x 225 mm i hvid ABS plast

PriceData har fulgt prisen på Purus afløbsrør Ø32 x 225 mm i hvid ABS plast i 175 dage. Laveste pris i perioden er 23 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 25,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 23 kr.

Den nuværende pris på 24 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Purus afløbsrør Ø32 x 225 mm i hvid ABS plast. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Purus afløbsrør Ø32 x 225 mm i hvid ABS plast de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 202624 kr
7. maj 202624,58 kr
30. apr. 202624 kr
29. apr. 202624,58 kr
8. apr. 202624 kr
3. apr. 202623,25 kr
26. mar. 202623 kr
25. mar. 202623,25 kr
24. mar. 202623 kr
23. mar. 202623,25 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret