Gå til hovedindhold

Pure Woodland Glow - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - 20 Watt - grøn

PUREElektronikEAN: 0759454301149
Pris fra 409 krtil 899 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 490 kr (55% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Pure Woodland Glow - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - 20 Watt - grøn og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 409 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Pure 252584 Bluetooth højttaler Grøn
409 kr
Til butik
Pure 252584 Bluetooth højttaler Grøn billede

Produktinformation

Pure 252584. Højttaler, type: 2-vejs, Driver diameter: 3,81 cm. Udgangseffekt (RMS): 20 W. Forbindelsesteknologi: Trådløs, USB-stik type: USB Type-C. Produktfarve: Grøn, Kode for international beskyttelse (IP): IPX6. Anbefalet brug: Universel

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 252584
EAN: 0759454301149
Varenr.: 1001655181
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pure Woodland Glow - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - 20 Watt - grøn
798 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PURE Woodland Glow - Green
899 kr
Til butik
PURE Woodland Glow - Green billede

Produktinformation

Oplev bedre udendørs øjeblikke med Woodland Glow - hvor musik og lys mødes. Med avanceret Bluetooth 5.3- og AUX-forbindelse, et praktisk bærehåndtag og op til 14 timers spilletid, er denne højttaler din go-to til endeløs underholdning. Og den kommer med støv- og vandtætte egenskaber (IPX6-certificeret). Gør dig klar til at nyde dine udendørs sammenkomster som aldrig før.

Produktspecifikationer

Mærke: PURE
Kategori: Baerbare Fest Hoejtalere
Artikel nr.: 252584
EAN: 0759454301149
Varenr.: 3295742

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pure Woodland Glow - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - 20 Watt - grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pure Woodland Glow - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - 20 Watt - grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK409 kr409 krKøb
2CS MEGASTORE DK798 kr837 krKøb
3Proshop DK899 kr938 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pure Woodland Glow - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - 20 Watt - grøn

PriceData har fulgt prisen på Pure Woodland Glow - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - 20 Watt - grøn i 173 dage. Laveste pris i perioden er 409 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 719 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 626 kr.

Den nuværende pris på 409 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Pure Woodland Glow - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - 20 Watt - grøn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Pure Woodland Glow - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - 20 Watt - grøn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026409 kr30 kr (7%)
13. maj 2026439 kr185 kr (30%)
30. apr. 2026624 kr165 kr (36%)
22. apr. 2026459 kr136 kr (23%)
21. apr. 2026595 kr136 kr (30%)
17. apr. 2026459 kr136 kr (23%)
16. apr. 2026595 kr136 kr (30%)
10. apr. 2026459 kr40 kr (8%)
9. apr. 2026499 kr93 kr (16%)
2. apr. 2026592 kr60 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret