Gå til hovedindhold

Puls Pendel White/Brass/Steel By Rydéns - Stue - Moderne - Metal

By RydénsLamperEAN: 7391741020222
Pris fra 658 krtil 919 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 261 kr (28% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 626 kr 7. maj

Sammenlign priser på Puls Pendel White/Brass/Steel By Rydéns - Stue - Moderne - Metal og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 658 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
By Rydéns Puls pendel 21 cm Mat hvid
-30%658 kr
Før 935 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
By Rydéns Puls pendel 21 cm Mat hvid billede

Produktinformation

By Rydéns Puls pendel 21 cm Mat hvid

Produktspecifikationer

Mærke: By Rydéns
Kategori: Loftslamper & pendler
EAN: 7391741020222
Varenr.: 590697-01
Gå til Hulténs DK
TrustScore 4 ud af 53,7
by Rydéns, Puls Loftlampe hvid
-15%778 kr
Før 915 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
by Rydéns, Puls Loftlampe hvid billede

Produktinformation

Puls loftlampe er ikke bare en lampe; den er en mulighed for personlig tilpasning. Ved at skifte metalringen kan du ændre hele udseendet på din loftlampe og lade den tilpasse sig dine skiftende smag og trends. Dette gør din Puls loftlampe tidløs og klar til at sprede skønhed og elegance i dit hjem i mange år fremover. Med en generøs ledningslængde på 120 cm kan du nemt tilpasse højden efter dine specifikke behov. Den cylinderformede lampeskærm måler 6 cm i diameter og 21,5 cm i højden, hvilket giver lampen en elegant og harmonisk proportion. For at give din Puls loftlampe liv har du brug for en lyskilde med GU10-sokkel og maksimalt 7W LED. Derudover kan Puls loftlampe dæmpes, hvis du har en dæmper installeret og bruger den rette type lyskilde. Bemærk venligst, at Puls loftlampe er beregnet til indendørs brug, og lyskilden medfølger ikke. Med Puls loftlampe kan du ikke kun belyse dit hjem på en elegant måde, men også lade din personlige stil skinne igennem i hver detalje. En unik kombination af stil og funktionalitet, klar til at forvandle dit rum til et sted af tidløs skønhed.

Produktspecifikationer

Mærke: by Rydéns
Kategori: Loftlamper
Materiale: Metal
Artikel nr.: 4202010-5002
EAN: 7391741020222
Varenr.: RY4202010-5002
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
By Rýdens Puls pendel, hvid
800 kr
Til butik
By Rýdens Puls pendel, hvid billede

Produktinformation

Puls pendel: Til dig der søger en attraktiv lampe Med sit enkle, men iøjnefaldende design passer Puls pendlen i metal lige så godt over køkkenbordet som over sofabordet, i gangen eller soveværelset. Baldakinen med sin runde form komplimenterer den cylindr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: By Rydéns
Kategori: Lampetyper
Farve: white
Størrelse: height 21.5 cm; diameter 6 cm; cord length 120 cm
EAN: 7391741020222
Varenr.: 6241115240
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Puls Pendel White/Brass/Steel By Rydéns - Stue - Moderne - Metal
-9%815 kr
Før 895 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Luxlight.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Puls Pendel Mat Hvid - By Rydens
895 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
By Rýdens Puls pendel, hvid
919 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Puls Pendel White/Brass/Steel By Rydéns - Stue - Moderne - Metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Puls Pendel White/Brass/Steel By Rydéns - Stue - Moderne - Metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK658 kr658 krKøb
2Hulténs DK778 kr823 krKøb
3LampeGuru.dk800 kr800 krKøb
4Lampemesteren DK815 kr815 krKøb
5Luxlight.dk895 kr895 krKøb
6Greenline919 kr919 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Puls Pendel White/Brass/Steel By Rydéns - Stue - Moderne - Metal

PriceData har fulgt prisen på Puls Pendel White/Brass/Steel By Rydéns - Stue - Moderne - Metal i 178 dage. Laveste pris i perioden er 626 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 778 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 671 kr.

Den nuværende pris på 658 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Puls Pendel White/Brass/Steel By Rydéns - Stue - Moderne - Metal. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Puls Pendel White/Brass/Steel By Rydéns - Stue - Moderne - Metal de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026658 kr32 kr (5%)
7. maj 2026626 kr
24. apr. 2026626,5 kr151,5 kr (19%)
23. apr. 2026778 kr133 kr (21%)
13. apr. 2026645 kr71 kr (10%)
11. apr. 2026716 kr89 kr (14%)
10. apr. 2026627 kr
18. mar. 2026626,5 kr18,5 kr (3%)
15. mar. 2026645 kr54 kr (8%)
4. mar. 2026699 kr72,5 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret