Gå til hovedindhold

P.s.p Marine Tapes Ltd Psp vulkaniserende tape sort 25mm x 5m - 1672098

P.s.p Marine Tapes LtdAEAN: 5018400070412
Pris fra 112 krtil 199 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 87 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Psp vulkaniserende tape sort 25mm x 5m - 1672098 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 112 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PSP vulkaniserende tape 25 mm x 5 m – sort
112 kr
Til butik
PSP vulkaniserende tape 25 mm x 5 m – sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: PSP
Kategori: A
Farve: 3
Artikel nr.: P052505020
EAN: 5018400070412
Varenr.: 8554867
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Psp vulkaniserende tape sort 25mm x 5m
-26%147 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Psp vulkaniserende tape sort 25mm x 5m billede

Produktinformation

Selvvulkaniserende tætningsbånd til båd PSP vulkaniserende tape er en gummibaseret tape uden klæbelim til tætning og beskyttelse af vantskruer, rigterminaler, dæksgennemføringer og elforbindelser ombord. Den bruges også til akut tætning af utætte slanger.

Produktspecifikationer

Mærke: Psp
Kategori: PSP Tape
EAN: 5018400070412
Varenr.: 53935952003401
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Vulkaniserende tape sort 25mmx5m
152 kr
Til butik
Vulkaniserende tape sort 25mmx5m billede

Produktinformation

Binder sig kemisk indenfor ca. 1 time til en vandtæt beskyttelse. Efterlader ikke limrester når den tages bort. Anvendelig til at beskytte skarpe splitter, elektriske koblinger, slange-reparationer mm.

Produktspecifikationer

Kategori: Vulkaniserende tape
Artikel nr.: P052505020
EAN: 5018400070412
Varenr.: 105399
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Psp vulkaniserende tape sort 25mm x 5m - 1672098
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Psp vulkaniserende tape sort 25mm x 5m - 1672098 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Psp vulkaniserende tape sort 25mm x 5m - 1672098 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK112 kr151 krKøb
2RenBåd.dk147 kr147 krKøb
3Watski DK152 kr152 krKøb
4Anyparts199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Psp vulkaniserende tape sort 25mm x 5m - 1672098

PriceData har fulgt prisen på Psp vulkaniserende tape sort 25mm x 5m - 1672098 i 150 dage. Laveste pris i perioden er 112 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 164 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 144 kr.

Den nuværende pris på 112 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 32% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Psp vulkaniserende tape sort 25mm x 5m - 1672098. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Psp vulkaniserende tape sort 25mm x 5m - 1672098 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026112 kr1 kr (1%)
28. maj 2026113 kr39 kr (26%)
25. maj 2026152 kr40 kr (36%)
24. maj 2026112 kr40 kr (26%)
22. maj 2026152 kr40 kr (36%)
14. maj 2026112 kr43,76 kr (28%)
13. maj 2026155,76 kr26,76 kr (21%)
11. maj 2026129 kr26,76 kr (17%)
10. maj 2026155,76 kr43,76 kr (39%)
9. maj 2026112 kr43,76 kr (28%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret