Gå til hovedindhold

P.s.p Marine Tapes Ltd Psp pvc tape isoleringsbånd hvid 19mm x 20m - 1672101

P.s.p Marine Tapes LtdAEAN: 5018400070771
Pris fra 45 krtil 59 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 14 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 41 kr 30. maj

Sammenlign priser på Psp pvc tape isoleringsbånd hvid 19mm x 20m - 1672101 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 45 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PSP Pvc tape isoleringsbånd 19mmx20m Hvid
45 kr
Til butik
PSP Pvc tape isoleringsbånd 19mmx20m Hvid billede

Produktinformation

PVC isoleringsbånd i sort fra PSP.  Tape til el og rigning beskyttelse med BS3924 standard, som gør det flammehæmmende og modstandsdygtig overfor brand.  SPECIFIKATIONER Bredde: 19mm Længde: 4,5m 24 ruller

Produktspecifikationer

Kategori: Isoleringstape
Artikel nr.: P101920010
EAN: 5018400070771
Varenr.: 200709
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Psp pvc tape isoleringsbånd hvid 19mm x 20m
-15%50 kr
Før 59 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Psp pvc tape isoleringsbånd hvid 19mm x 20m billede

Produktinformation

Elektrisk isoleringstape til kabler og rig PSP PVC isoleringstape er en selvklæbende elektrisk tape til isolering og beskyttelse af kabler, ledninger og samlinger ombord. Den bruges også til indpakning af rig og wirer, hvor den forebygger slidmærker på se...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Psp
Kategori: PSP Tape
EAN: 5018400070771
Varenr.: 53935969435977
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PSP PVC-tape 19 mm x 20 m, hvid
53 kr
Til butik
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Psp pvc tape isoleringsbånd hvid 19mm x 20m - 1672101
59 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Psp pvc tape isoleringsbånd hvid 19mm x 20m - 1672101 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Psp pvc tape isoleringsbånd hvid 19mm x 20m - 1672101 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Watski DK45 kr45 krKøb
2RenBåd.dk50 kr50 krKøb
3CS MEGASTORE DK53 kr92 krKøb
4Anyparts59 kr59 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Psp pvc tape isoleringsbånd hvid 19mm x 20m - 1672101

PriceData har fulgt prisen på Psp pvc tape isoleringsbånd hvid 19mm x 20m - 1672101 i 49 dage. Laveste pris i perioden er 41 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 50 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 47 kr.

Den nuværende pris på 45 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Psp pvc tape isoleringsbånd hvid 19mm x 20m - 1672101. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Psp pvc tape isoleringsbånd hvid 19mm x 20m - 1672101 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202645 kr4 kr (10%)
30. maj 202641 kr4 kr (9%)
14. maj 202645 kr1,2 kr (3%)
12. maj 202646,2 kr3,8 kr (8%)
11. maj 202650 kr3,8 kr (8%)
8. maj 202646,2 kr3,8 kr (8%)
5. maj 202650 kr2,26 kr (5%)
4. maj 202647,74 kr2,26 kr (5%)
3. maj 202650 kr2,26 kr (5%)
28. apr. 202647,74 kr2,74 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret