Gå til hovedindhold

P.s.p Marine Tapes Ltd Psp mylar repair tape 25mu klar sejltape 50mm x 3m - 1672066

P.s.p Marine Tapes LtdAEAN: 5018400070269
Pris fra 56 krtil 80 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 24 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 48 kr 28. maj

Sammenlign priser på Psp mylar repair tape 25mu klar sejltape 50mm x 3m - 1672066 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 56 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Psp mylar repair tape 25mu klar sejltape 50mm x 3m
-30%56 kr
Før 80 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Psp mylar repair tape 25mu klar sejltape 50mm x 3m billede

Produktinformation

Klar tape til sejlvinduer og mylar-sejl PSP Mylar Repair Tape er en transparent selvklæbende tape til reparation af klare sejlvinduer og mylar-sejl. Den bruges om bord til hurtige semi-permanente reparationer af revner og huller, så sejlet kan holdes i dr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Psp
Kategori: PSP Tape
EAN: 5018400070269
Varenr.: 53935942009161
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PSP mylar sejltape 50 mm x 3 m klar
64 kr
Til butik
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Mylartape 50mm x 3m
-3%68 kr
Før 70 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Psp mylar repair tape 25mu klar sejltape 50mm x 3m - 1672066
80 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Psp mylar repair tape 25mu klar sejltape 50mm x 3m - 1672066 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Psp mylar repair tape 25mu klar sejltape 50mm x 3m - 1672066 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk56 kr56 krKøb
2CS MEGASTORE DK64 kr103 krKøb
3Watski DK68 kr68 krKøb
4Anyparts80 kr80 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Psp mylar repair tape 25mu klar sejltape 50mm x 3m - 1672066

PriceData har fulgt prisen på Psp mylar repair tape 25mu klar sejltape 50mm x 3m - 1672066 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 48 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 71 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 63 kr.

Den nuværende pris på 56 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Psp mylar repair tape 25mu klar sejltape 50mm x 3m - 1672066. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Psp mylar repair tape 25mu klar sejltape 50mm x 3m - 1672066 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202656 kr8 kr (13%)
29. maj 202664 kr16 kr (33%)
28. maj 202648 kr16 kr (25%)
26. maj 202664 kr2 kr (3%)
24. maj 202666 kr18 kr (38%)
23. maj 202648 kr18 kr (27%)
22. maj 202666 kr2,64 kr (4%)
14. maj 202663,36 kr2,64 kr (4%)
13. maj 202666 kr2,64 kr (4%)
12. maj 202663,36 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret