Gå til hovedindhold

P.s.p Marine Tapes Ltd Psp kevlar sort sejltape 75mm x 1,5m - 1672069

P.s.p Marine Tapes LtdAEAN: 5018400070306
Pris fra 287 krtil 418 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 131 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 254 kr 6. maj

Sammenlign priser på Psp kevlar sort sejltape 75mm x 1,5m - 1672069 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 287 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PSP Kevlar-tape 75 mm x 1,5 m, sort
287 kr
Til butik
PSP Kevlar-tape 75 mm x 1,5 m, sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: PSP
Kategori: A
Farve: 3
Artikel nr.: P027501020
EAN: 5018400070306
Varenr.: 8554855
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Psp kevlar sort sejltape 75mm x 1,5m
-23%321 kr
Før 418 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Psp kevlar sort sejltape 75mm x 1,5m billede

Produktinformation

Kevlar sejltape til laminat- og racingsejl PSP Kevlar sejltape reparerer rifter og forstærker belastede zoner på Kevlar- og laminatsejl. Tapen er beregnet til high-performance sejl på regattabåde og sportsbåde, hvor styrke og formstabilitet er vigtigere e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Psp
Kategori: PSP Tape
EAN: 5018400070306
Varenr.: 53936186065225
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PSP kevlar sejltape 75mmx1,5m
326 kr
Til butik
PSP kevlar sejltape 75mmx1,5m billede

Produktinformation

PSP Kevlar sejltape med en stærk UV-bestandig akrylklæbende overflade.  Denne tape kan bruges til at reparere sejl af kevlar og eventuelt andet hi-tec stof. SPECIFIKATIONER Bredde: 75 mm Længde: 1,5 m

Produktspecifikationer

Kategori: Kevlartape
Artikel nr.: P027501020
EAN: 5018400070306
Varenr.: 200698
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Psp kevlar sort sejltape 75mm x 1,5m - 1672069
418 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Psp kevlar sort sejltape 75mm x 1,5m - 1672069 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Psp kevlar sort sejltape 75mm x 1,5m - 1672069 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK287 kr326 krKøb
2RenBåd.dk321 kr321 krKøb
3Watski DK326 kr326 krKøb
4Anyparts418 kr418 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Psp kevlar sort sejltape 75mm x 1,5m - 1672069

PriceData har fulgt prisen på Psp kevlar sort sejltape 75mm x 1,5m - 1672069 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 254 kr (registreret d. 26. april 2026), højeste er 335 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 303 kr.

Den nuværende pris på 287 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Psp kevlar sort sejltape 75mm x 1,5m - 1672069. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Psp kevlar sort sejltape 75mm x 1,5m - 1672069 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026287 kr39 kr (12%)
22. maj 2026326 kr39 kr (14%)
14. maj 2026287 kr44,32 kr (13%)
13. maj 2026331,32 kr54,32 kr (20%)
7. maj 2026277 kr23 kr (9%)
6. maj 2026254 kr23 kr (8%)
5. maj 2026277 kr58 kr (17%)
4. maj 2026335 kr58 kr (21%)
1. maj 2026277 kr40 kr (13%)
30. apr. 2026317 kr63 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret