Gå til hovedindhold

P.s.p Marine Tapes Ltd Psp deckstrip anti skrid strimler klar 19mm x 300mm 10stk - 1672119

P.s.p Marine Tapes LtdAEAN: 5018400072645
Pris fra 106,45 krtil 179 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 72,55 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Psp deckstrip anti skrid strimler klar 19mm x 300mm 10stk - 1672119 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 106.45 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PSP skridsikre strimler 19x300mm, klar
106,45 kr
Til butik
PSP skridsikre strimler 19x300mm, klar billede

Produktspecifikationer

Mærke: PSP
Kategori: A
Farve: 3
Artikel nr.: P271900001
EAN: 5018400072645
Varenr.: 8554968
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PSP Deckstrip antiskridstrimler klar 19mmx300mm 10stk.
135 kr
Til butik
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Psp deckstrip anti skrid strimler klar 19mm x 300mm 10stk
-16%151 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Psp deckstrip anti skrid strimler klar 19mm x 300mm 10stk billede

Produktinformation

Selvklæbende anti-skrid strimler til dæk PSP Deckstrip er transparente, selvklæbende anti-skrid strimler til båddæk, trappetrin og andre glatte overflader om bord. Strimlerne giver ekstra greb under bare fødder uden at være grovkornede som skateboard-tape...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Psp
Kategori: PSP Tape
EAN: 5018400072645
Varenr.: 53935970746697
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Psp deckstrip anti skrid strimler klar 19mm x 300mm 10stk - 1672119
179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Psp deckstrip anti skrid strimler klar 19mm x 300mm 10stk - 1672119 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Psp deckstrip anti skrid strimler klar 19mm x 300mm 10stk - 1672119 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK106,45 kr145,45 krKøb
2Watski DK135 kr135 krKøb
3RenBåd.dk151 kr151 krKøb
4Anyparts179 kr179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Psp deckstrip anti skrid strimler klar 19mm x 300mm 10stk - 1672119

PriceData har fulgt prisen på Psp deckstrip anti skrid strimler klar 19mm x 300mm 10stk - 1672119 i 120 dage. Laveste pris i perioden er 106,45 kr (registreret d. 2. juni 2026), højeste er 179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 142 kr.

Den nuværende pris på 106,45 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Psp deckstrip anti skrid strimler klar 19mm x 300mm 10stk - 1672119. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Psp deckstrip anti skrid strimler klar 19mm x 300mm 10stk - 1672119 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026106,45 kr17,55 kr (14%)
30. maj 2026124 kr18 kr (13%)
25. maj 2026142 kr3 kr (2%)
22. maj 2026145 kr3,76 kr (3%)
12. maj 2026141,24 kr3,76 kr (3%)
11. maj 2026145 kr3,76 kr (3%)
8. maj 2026141,24 kr3,76 kr (3%)
26. apr. 2026145 kr5,9 kr (4%)
19. apr. 2026139,1 kr10,7 kr (8%)
17. apr. 2026128,4 kr2,12 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret