Gå til hovedindhold

P.s.p Marine Tapes Ltd PSP Dacron tape 1,5 meter hvid - 1672070

P.s.p Marine Tapes LtdLegetøjEAN: 5018400075288
Pris fra 145 krtil 253 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 108 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på PSP Dacron tape 1,5 meter hvid - 1672070 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 145 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PSP Dacron sejltape 75 mm x 1,5 m, hvid
145 kr
Til butik
PSP Dacron sejltape 75 mm x 1,5 m, hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: PSP
Kategori: A
Farve: 3
Artikel nr.: P077515010
EAN: 5018400075288
Varenr.: 8554883
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
PSP Dacron tape 1,5 meter hvid
-32%173 kr
Før 253 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dacrontape 1,5 m hvid
-3%201 kr
Før 207 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dacrontape 1,5 m hvid billede

Produktinformation

Dacrontape med meget god vedhæftning. Til reparation af sejl, kalecher, sprayhoods eller til fremstilling af sejlnumre. 1,5mx75mm. Draconarket leveres i en 2 stk/pk og er beregnet til brug for reparation af større skader på sejlet.

Produktspecifikationer

Kategori: Dacrontape
Artikel nr.: P077515010
EAN: 5018400075288
Varenr.: 16001-20
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
PSP Dacron tape 1,5 meter hvid - 1672070
253 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PSP Dacron tape 1,5 meter hvid - 1672070 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PSP Dacron tape 1,5 meter hvid - 1672070 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK145 kr184 krKøb
2RenBåd.dk173 kr173 krKøb
3Watski DK201 kr201 krKøb
4Anyparts253 kr253 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PSP Dacron tape 1,5 meter hvid - 1672070

PriceData har fulgt prisen på PSP Dacron tape 1,5 meter hvid - 1672070 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 145 kr (registreret d. 27. april 2026), højeste er 207 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 174 kr.

Den nuværende pris på 145 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for PSP Dacron tape 1,5 meter hvid - 1672070. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for PSP Dacron tape 1,5 meter hvid - 1672070 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026145 kr53 kr (27%)
22. maj 2026198 kr53 kr (37%)
12. maj 2026145 kr2 kr (1%)
11. maj 2026147 kr2 kr (1%)
27. apr. 2026145 kr8 kr (5%)
25. apr. 2026153 kr7 kr (4%)
17. apr. 2026160 kr1 kr (1%)
15. apr. 2026159 kr4 kr (2%)
13. apr. 2026163 kr38 kr (19%)
11. apr. 2026201 kr40 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret