Gå til hovedindhold

Prokord Usbc-ext3.1-2 Usb-kabel 2 M Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Sort 2m Usb-c Usb-c Sort

ProkordEAN: 7330053016080
Pris fra 182 krtil 198 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 16 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 179 kr 17. maj

Sammenlign priser på Prokord Usbc-ext3.1-2 Usb-kabel 2 M Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Sort 2m Usb-c Usb-c Sort og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 182 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Prokord USB Type-C forlængerkabel 2m Sort
182 kr
Til butik
Prokord USB Type-C forlængerkabel 2m Sort billede

Produktinformation

Prokord - USB-forlængerkabel - USB-C (han) til USB-C (hun) - USB 3.1 - 2 m - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Prokord
Artikel nr.: USBC-EXT3.1-2
EAN: 7330053016080
Varenr.: 1001673612
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Prokord Usbc-ext3.1-2 Usb-kabel 2 M Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Sort 2m Usb-c Usb-c Sort
198 kr
Til butik
Prokord Usbc-ext3.1-2 Usb-kabel 2 M Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Sort 2m Usb-c Usb-c Sort billede

Produktinformation

2 m forlænger-kabel giver fleksibel placering af bærbare pc'er og hubs 5 Gbit/s USB 3.2 Gen 1 flytter store filer hurtigt Understøtter op til 60 W Power Delivery til opladning af bærbare pc'er og enheder DisplayPort Alt Mode sender video til eksterne USB-C-skærme TPE Mantel og nikkelbelagte kontakter modstår slitage og korrosion...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Prokord
Kategori: USB Kabler
Artikel nr.: USBC-EXT3.1-2
EAN: 7330053016080
Varenr.: 5011263538

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Prokord Usbc-ext3.1-2 Usb-kabel 2 M Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Sort 2m Usb-c Usb-c Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Prokord Usbc-ext3.1-2 Usb-kabel 2 M Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Sort 2m Usb-c Usb-c Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK182 kr182 krKøb
2Dustin DK198 kr284,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Prokord Usbc-ext3.1-2 Usb-kabel 2 M Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Sort 2m Usb-c Usb-c Sort

PriceData har fulgt prisen på Prokord Usbc-ext3.1-2 Usb-kabel 2 M Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Sort 2m Usb-c Usb-c Sort i 143 dage. Laveste pris i perioden er 179 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 198 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 183 kr.

Den nuværende pris på 182 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Prokord Usbc-ext3.1-2 Usb-kabel 2 M Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Sort 2m Usb-c Usb-c Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Prokord Usbc-ext3.1-2 Usb-kabel 2 M Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Sort 2m Usb-c Usb-c Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026182 kr2 kr (1%)
31. maj 2026180 kr2 kr (1%)
30. maj 2026182 kr2 kr (1%)
29. maj 2026180 kr2 kr (1%)
28. maj 2026182 kr2 kr (1%)
22. maj 2026180 kr1 kr (1%)
17. maj 2026179 kr1 kr (1%)
14. maj 2026180 kr18 kr (9%)
10. jan. 2026198 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret