Gå til hovedindhold

ProfiCare PC-HSM/R 3052 NE - trimmer - blue/black - with nose and ear trimmer

ProfiCareHårklippere og trimmereEAN: 4006160305203
Pris fra 126 krtil 219 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 93 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 125 kr 7. maj

Sammenlign priser på ProfiCare PC-HSM/R 3052 NE - trimmer - blue/black - with nose and ear trimmer og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 126 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ProfiCare PC-HSM/R 3052 NE Trimmer Sort Blå
126 kr
Til butik
ProfiCare PC-HSM/R 3052 NE Trimmer Sort Blå billede

Produktinformation

ProfiCare PC-HSM/R 3052 NE - Trimmer - trådløs - blå/sort - med næse og øre trimmer

Produktspecifikationer

Mærke: ProfiCare
Artikel nr.: PC-HSM/R 3052 NE
EAN: 4006160305203
Varenr.: 998484978
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ProfiCare PC-HSM/R 3052 NE - trimmer - blue/black - with nose and ear trimmer
128 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hårtrimmer ProfiCare PC-HSM/R 3052 - sort/blå
-5%199 kr
Før 209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hårtrimmer ProfiCare PC-HSM/R 3052 - sort/blå billede

Produktinformation

Fordele ved hårtrimmer til skæg og hårGør din daglige grooming enkel med ProfiCare PC-HSM/R 3052. Den ledningsfrie trimmer er skabt til præcis skæg- og hårpleje med 5 længdeindstillinger, så du nemt får den stil, du ønsker. Det ergonomiske hus i sort og blå ligger sikkert i hånden, og den medfølgende opbevarings-/ladestation holder din trimmer klar, når du har brug for den.Nem brug og vedligeholdelseDen genopladelige NiMH-strømforsyning giver fleksibilitet uden kabel, og et tydeligt batteriindikatorlys viser, når den lader. Sættet inkluderer olie og rengøringsbørste til enkel pleje, så bladene kører glat. En præcisionstrimmer er målrettet skæg, så kanter og detaljer bliver skarpe.Formål med præcisionstrimmer: SkægLængdeindstillinger: 5 trinStrømkilde: Batteri, genopladeligBatteriteknologi: NiMHLedningsfri: JaOn/off-knap: JaErgonomisk design: JaOplader/ladestation: JaRensebørste og olie: InkluderetBatteriindikator: JaFarve: Sort/blåMål (H × B × D): 4,9 × 4,5 × 18 cm...

Produktspecifikationer

Mærke: ProfiCare
Kategori: Hårklippere
Vægt: 0.52g
EAN: 4006160305203
Varenr.: 1890916
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hårtrimmer ProfiCare PC-HSM/R 3052 - sort/blå
-4%219 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ProfiCare PC-HSM/R 3052 NE - trimmer - blue/black - with nose and ear trimmer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ProfiCare PC-HSM/R 3052 NE - trimmer - blue/black - with nose and ear trimmer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK126 kr126 krKøb
2Proshop DK128 kr167 krKøb
3Boligcenter DK199 kr199 krKøb
4Vivas DK219 kr298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ProfiCare PC-HSM/R 3052 NE - trimmer - blue/black - with nose and ear trimmer

PriceData har fulgt prisen på ProfiCare PC-HSM/R 3052 NE - trimmer - blue/black - with nose and ear trimmer i 166 dage. Laveste pris i perioden er 125 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 189 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 136 kr.

Den nuværende pris på 126 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for ProfiCare PC-HSM/R 3052 NE - trimmer - blue/black - with nose and ear trimmer. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for ProfiCare PC-HSM/R 3052 NE - trimmer - blue/black - with nose and ear trimmer de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 2026126 kr1 kr (1%)
7. maj 2026125 kr1 kr (1%)
3. maj 2026126 kr1 kr (1%)
2. maj 2026125 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026126 kr2 kr (2%)
22. apr. 2026128 kr2 kr (2%)
21. apr. 2026126 kr2 kr (2%)
20. apr. 2026128 kr3 kr (2%)
19. apr. 2026125 kr4 kr (3%)
13. apr. 2026129 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret