Gå til hovedindhold

ProfiCare Krøllejern PC-HC 3049 - curling iron - white/gold

ProfiCareEAN: 4006160304909
Pris fra 88 krtil 179 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 91 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 85 kr 11. mar.

Sammenlign priser på ProfiCare Krøllejern PC-HC 3049 - curling iron - white/gold og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 88 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ProfiCare PC-HC 3049 Krøllejern Guld, Hvid 25 W
88 kr
Til butik
ProfiCare PC-HC 3049 Krøllejern Guld, Hvid 25 W billede

Produktinformation

ProfiCare PC-HC 3049. Type: Krøllejern, Krøllejern form: Kegleformet, Velegnet til hårtyper: Normalt hår. Produktfarve: Guld, Hvid, Hængetype: Hængekrog. Strøm: 25 W, Strømkilde: Vekselstrøm, Vekselstrømsindgangsspænding: 220-240 V. Antal pr. pakke: 1 stk, Pakketype: Kasse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ProfiCare
Artikel nr.: PC-HC 3049
EAN: 4006160304909
Varenr.: 998484980
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ProfiCare Krøllejern PC-HC 3049 - curling iron - white/gold
100 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Krøllejern konisk - ProfiCare PC-HC 3049, hvid/guld
159 kr
Til butik
Krøllejern konisk - ProfiCare PC-HC 3049, hvid/guld billede

Produktinformation

Fordele ved konisk krøllejernSkab smukke, naturlige krøller med det koniske krøllejern fra ProfiCare. Den tilspidsede form gør det let at variere mellem små og større krøller - perfekt til både hverdagslook og fest. Det elegante design i hvid og guld ligger godt i hånden, og LED-indikator samt drejeledning giver nem styling.Funktioner der gør stylingen nemKrøllejernet kan bruges til tørt og fugtigt hår og er velegnet til normalt hår. Det har justerbar termostat til præcis temperaturkontrol, overophedningsbeskyttelse og varmeisoleret spids, så stylingen føles tryg. En ophængskrog gør det nemt at opbevare på badeværelset.I pakkenLeveres som 1 stk. i æske.Type: Krøllejern, konisk formEgnet til: Tørt/fugtigt hår, normalt hårFunktioner: Krølning, udglatning, teksturgivningTemperatur: Justerbar termostatSikkerhed: Overophedningsbeskyttelse, varmeisoleret spidsBetjening: LED-indikator, tænd/sluk-knap, drejeledningStrømkilde: AC, 220–240 V, 50–60 HzEffekt: 25 WOpbevaring: Ophængskrog, skridsikre fødderFarve: Hvid/guld...

Produktspecifikationer

Mærke: ProfiCare
Kategori: Krøllejern
Vægt: 0.41g
EAN: 4006160304909
Varenr.: 1971932
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Krøllejern konisk - ProfiCare PC-HC 3049, hvid/guld
179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ProfiCare Krøllejern PC-HC 3049 - curling iron - white/gold koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ProfiCare Krøllejern PC-HC 3049 - curling iron - white/gold koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK88 kr88 krKøb
2Proshop DK100 kr139 krKøb
3Boligcenter DK159 kr159 krKøb
4Vivas DK179 kr258 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ProfiCare Krøllejern PC-HC 3049 - curling iron - white/gold

PriceData har fulgt prisen på ProfiCare Krøllejern PC-HC 3049 - curling iron - white/gold i 173 dage. Laveste pris i perioden er 85 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 92 kr.

Den nuværende pris på 88 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for ProfiCare Krøllejern PC-HC 3049 - curling iron - white/gold. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for ProfiCare Krøllejern PC-HC 3049 - curling iron - white/gold de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202688 kr1 kr (1%)
10. maj 202687 kr1 kr (1%)
9. maj 202688 kr6 kr (6%)
25. apr. 202694 kr7 kr (8%)
24. apr. 202687 kr1 kr (1%)
20. apr. 202688 kr1 kr (1%)
13. apr. 202687 kr32 kr (27%)
10. apr. 2026119 kr2 kr (2%)
8. apr. 2026117 kr14 kr (14%)
2. apr. 2026103 kr16 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret