Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Pro-Fit HM hulsav 75 mm x L58mm med 10mm adapter ProFit

EL-GrossistenHulsaveEAN: 8714757000917
Pris fra 285 krtil 912,5 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 627,5 kr (69% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Pro-Fit HM hulsav 75 mm x L58mm med 10mm adapter ProFit og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 285 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro-Fit HM hulsav Ø75xL58mm - m/10mm integreret adaptor
285 kr
Til butik
Pro-Fit HM hulsav Ø75xL58mm - m/10mm integreret adaptor billede

Produktspecifikationer

Mærke: Profitec
Kategori: Hulsave
Farve: 1
Artikel nr.: 35109080075
EAN: 8714757000917
Varenr.: 6018613
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ProFit Multi Purpose HM hulsav med adapter, 75 mm
317,64 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Pro-Fit HM hulsav 75 mm x L58mm med 10mm adapter ProFit
912,5 kr
Til butik
Pro-Fit HM hulsav 75 mm x L58mm med 10mm adapter ProFit billede

Produktinformation

ProFit Drill & Drop hulsave - Spar tid og pengeNemt og enkelt kan du arbejde 10 gange hurtigere når du bruger hulsave med Drill & Drop systemet. ProFit systemet gør det muligt at fjerne det udskårne materiale fra hulsaven med et enkelt tryk og i én arbejd...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pro-Fit
Kategori: Hulbor til Byggematerialer
EAN: 8714757000917
Varenr.: 517026297

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pro-Fit HM hulsav 75 mm x L58mm med 10mm adapter ProFit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pro-Fit HM hulsav 75 mm x L58mm med 10mm adapter ProFit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK285 kr324 krKøb
2EL-GROSSISTEN317,64 kr317,64 krKøb
3vvsfittings.dk912,5 kr912,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pro-Fit HM hulsav 75 mm x L58mm med 10mm adapter ProFit

PriceData har fulgt prisen på Pro-Fit HM hulsav 75 mm x L58mm med 10mm adapter ProFit i 163 dage. Laveste pris i perioden er 270 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 341 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 299 kr.

Den nuværende pris på 285 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 50 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Pro-Fit HM hulsav 75 mm x L58mm med 10mm adapter ProFit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Pro-Fit HM hulsav 75 mm x L58mm med 10mm adapter ProFit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 2026285 kr8 kr (3%)
9. maj 2026293 kr8 kr (3%)
6. maj 2026285 kr1 kr (0%)
5. maj 2026286 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026285 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026286 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026287 kr2 kr (1%)
23. apr. 2026285 kr1 kr (0%)
21. apr. 2026286 kr4 kr (1%)
20. apr. 2026290 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret