Gå til hovedindhold

Henkel Pritt Flex - Korrektionsrulle - 4.2 mm x 12 m - hvid - transparent etui

HenkelRedskaberEAN: 5410091323981
Pris fra 28 krtil 73,69 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 45,69 kr (62% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 26,95 kr 23. maj

Sammenlign priser på Pritt Flex - Korrektionsrulle - 4.2 mm x 12 m - hvid - transparent etui og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 28 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Henkel Pritt Korrekturr. System 4,2 mm
28 kr
Til butik
Henkel Pritt Korrekturr. System 4,2 mm billede

Produktinformation

PRITT FLEX KORREKTURROLLER. Bredde: 4.2mm Længde: 12 m. Fleksibel mini roller-applikator til problemfri påføring og renlig korrektion. To-vejs korrektion: træk for en hel sætning, tryk for ét bogstav. Beskyttelseshætte. Beholder af min. 50 % genanvendt husholdsningsplastik, 100 % genanvendelig. Holder kan genanvendes med refill.

Produktspecifikationer

Mærke: Henkel
Kategori: Skrive og Tegnevaerktoejer
Artikel nr.: 9H PRR4H
EAN: 5410091323981
Varenr.: 3178396
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pritt Flex - Korrektionsrulle - 4.2 mm x 12 m - hvid - transparent etui
43 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Korrektionsroller Pritt 4.2 mm
63,34 kr
Til butik
Korrektionsroller Pritt 4.2 mm billede

Produktinformation

Pritt mini korrektionsroller til hurtige, enkle og renlige rettelser på papir. Kan anvendes til en hel sætning og til enkelte bogstaver. Giver en heldækkende hvid markering, der kan skrives på med det samme. Med fleksibel spids (patenteret). Kræver ingen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pritt
Kategori: Korrektion
EAN: 5410091323981
Varenr.: 138.1106237
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Korrekturroller Pritt 4,2mm m/dispenser 12m
71,55 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Rettetape | Med Dispenser | Pritt | 4,2 mm x 12 m
73,69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pritt Flex - Korrektionsrulle - 4.2 mm x 12 m - hvid - transparent etui koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pritt Flex - Korrektionsrulle - 4.2 mm x 12 m - hvid - transparent etui koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK28 kr67 krKøb
2CS MEGASTORE DK43 kr82 krKøb
3RedOffice Konpap63,34 kr63,34 krKøb
4EL-GROSSISTEN71,55 kr71,55 krKøb
5Hertels Boresko73,69 kr73,69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pritt Flex - Korrektionsrulle - 4.2 mm x 12 m - hvid - transparent etui

PriceData har fulgt prisen på Pritt Flex - Korrektionsrulle - 4.2 mm x 12 m - hvid - transparent etui i 76 dage. Laveste pris i perioden er 26,95 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 28 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 27 kr.

Den nuværende pris på 28 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Pritt Flex - Korrektionsrulle - 4.2 mm x 12 m - hvid - transparent etui. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Pritt Flex - Korrektionsrulle - 4.2 mm x 12 m - hvid - transparent etui de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202628 kr1,05 kr (4%)
23. maj 202626,95 kr1,05 kr (4%)
22. maj 202628 kr1,05 kr (4%)
20. maj 202626,95 kr1,05 kr (4%)
14. maj 202628 kr1,05 kr (4%)
13. maj 202626,95 kr1,05 kr (4%)
10. maj 202628 kr1,05 kr (4%)
2. maj 202626,95 kr1,05 kr (4%)
18. apr. 202628 kr1 kr (4%)
16. apr. 202627 kr1 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret