Gå til hovedindhold

Multi Pristine Cremesæbe svanemærket 5 liter | Håndrengøring & pleje | Håndsæbe | Uden parabener

MultiSæbe & dispensereEAN: 5710876315058
Pris fra 100 krtil 130,83 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 30,83 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 90 kr 5. apr.

Sammenlign priser på Pristine Cremesæbe svanemærket 5 liter | Håndrengøring & pleje | Håndsæbe | Uden parabener og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 100 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Pristine Cremesæbe, 5 L uden parfume
100 kr
Til butik
Pristine Cremesæbe, 5 L uden parfume billede

Produktinformation

Cremesæbe uden parfume i stor 5 liters dunk, velegnet til genopfylding af dispensere. Svanemærket og produceret i Danmark.

Produktspecifikationer

Mærke: Pristine
Kategori: Sæbe i flasker og dunke
EAN: 5710876315058
Varenr.: 100548-1
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cremesæbe Pristine Svanemærket uden parfume/parabener 5 ltr.
103 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Pristine Cremesæbe svanemærket 5 liter | Håndrengøring & pleje | Håndsæbe | Uden parabener
130,83 kr
Til butik
Pristine Cremesæbe svanemærket 5 liter | Håndrengøring & pleje | Håndsæbe | Uden parabener billede

Produktinformation

Pristine Cremesæbe svanemærket 5 liter Pristine Cremesæbe er den perfekte løsning til dig, der ønsker en mild og plejende håndvask. Denne 5 liters beholder er Svanemærket og fri for parabener og parfume, hvilket gør den ideel til selv den mest følsomme hu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Multiline
Kategori: Håndrengøring & pleje
EAN: 5710876315058
Varenr.: 47664159162705

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pristine Cremesæbe svanemærket 5 liter | Håndrengøring & pleje | Håndsæbe | Uden parabener koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pristine Cremesæbe svanemærket 5 liter | Håndrengøring & pleje | Håndsæbe | Uden parabener koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1HUMA.dk100 kr100 krKøb
2CS MEGASTORE DK103 kr142 krKøb
3Sikkerhedsgiganten130,83 kr130,83 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pristine Cremesæbe svanemærket 5 liter | Håndrengøring & pleje | Håndsæbe | Uden parabener

PriceData har fulgt prisen på Pristine Cremesæbe svanemærket 5 liter | Håndrengøring & pleje | Håndsæbe | Uden parabener i 171 dage. Laveste pris i perioden er 90 kr (registreret d. 5. april 2026), højeste er 129,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 106 kr.

Den nuværende pris på 100 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Pristine Cremesæbe svanemærket 5 liter | Håndrengøring & pleje | Håndsæbe | Uden parabener. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Pristine Cremesæbe svanemærket 5 liter | Håndrengøring & pleje | Håndsæbe | Uden parabener de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026100 kr1 kr (1%)
9. apr. 202699 kr9 kr (10%)
5. apr. 202690 kr1 kr (1%)
17. mar. 202691 kr9 kr (9%)
8. mar. 2026100 kr29,5 kr (23%)
7. mar. 2026129,5 kr29,5 kr (30%)
31. jan. 2026100 kr29,5 kr (23%)
30. jan. 2026129,5 kr29,5 kr (30%)
16. dec. 2025100 kr25,2 kr (20%)
15. dec. 2025125,2 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret