Gå til hovedindhold

Princess Raclette 8 Oval Stone Grill Party - Raclette/varm sten - 1.2 kW

PrincessTermoflaskerEAN: 8712836319950
Pris fra 480 krtil 749 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 269 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 457 kr 29. mar.

Sammenlign priser på Princess Raclette 8 Oval Stone Grill Party - Raclette/varm sten - 1.2 kW og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 480 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Princess Raclette 8 Oval Stone Grill Party - raclette/hot stone
480 kr
Til butik
Princess Raclette 8 Oval Stone Grill Party - raclette/hot stone billede

Produktinformation

Raclette/varm sten, 8 pander, stor stegeoverflade: 43 x 30 cm, 1200 W En kombination af raclette og sten grill i et. Den aftagelige ovale sten grill kan bruges til at grille kød, fisk og grøntsager. Smør eller olie er unødvendig, hvilket gør dette til en sund, fedtfri mulighed!

Produktspecifikationer

Mærke: Princess
Kategori: Andre koekkenapparater
Artikel nr.: 01.162720.01.001
EAN: 8712836319950
Varenr.: 2663922
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Princess Classic Stone & Raclette Set (162720)
489 kr
Til butik
Princess Classic Stone & Raclette Set (162720) billede

Produktinformation

Raclette, stengrill och bordsbarbecue i ett! Den avtagbara ovala stenplattan kan användas till kött, fisk och grönsaker. Eftersom ingen extra olja eller smör behövs blir maten hälsosammare tillagad. Du kan laga en mängd rätter i de åtta raclette-pannorna som medföljer. De har allihop non-stick-beläggning som ger enkel rengöring, samt handtag som alltid håller sig svala.

Produktspecifikationer

Mærke: Princess
Kategori: Grill og Grill Tilbehør
EAN: 8712836319950
Varenr.: 38-30825
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Princess Raclette 8 Oval Stone Grill Party - Raclette/varm sten - 1.2 kW
520 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Klassisk sten og raclette sæt
-13%749 kr
Før 859 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Princess Raclette 8 Oval Stone Grill Party - Raclette/varm sten - 1.2 kW koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Princess Raclette 8 Oval Stone Grill Party - Raclette/varm sten - 1.2 kW koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK480 kr519 krKøb
2Teknikproffset DK489 kr558 krKøb
3CS MEGASTORE DK520 kr559 krKøb
4Estore DK749 kr749 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Princess Raclette 8 Oval Stone Grill Party - Raclette/varm sten - 1.2 kW

PriceData har fulgt prisen på Princess Raclette 8 Oval Stone Grill Party - Raclette/varm sten - 1.2 kW i 183 dage. Laveste pris i perioden er 457 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 859 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 523 kr.

Den nuværende pris på 480 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Princess Raclette 8 Oval Stone Grill Party - Raclette/varm sten - 1.2 kW. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Princess Raclette 8 Oval Stone Grill Party - Raclette/varm sten - 1.2 kW de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026480 kr9 kr (2%)
30. apr. 2026489 kr25 kr (5%)
18. apr. 2026464 kr8 kr (2%)
13. apr. 2026472 kr3 kr (1%)
6. apr. 2026475 kr30 kr (6%)
31. mar. 2026505 kr41 kr (9%)
30. mar. 2026464 kr7 kr (2%)
29. mar. 2026457 kr7 kr (2%)
23. mar. 2026464 kr13 kr (3%)
13. mar. 2026477 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret