Gå til hovedindhold

Megatherm Primeo roset lav 32mm - forkromet 65x15mm t.afløbsrør

MegathermSanitetEAN: 4015211104245
Pris fra 12 krtil 19,08 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 7,08 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Primeo roset lav 32mm - forkromet 65x15mm t.afløbsrør og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 12 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Megatherm Roset 32 x 66 x 15 mm rustfrit stål
12 kr
Til butik
Megatherm Roset 32 x 66 x 15 mm rustfrit stål billede

Produktinformation

ROSET 32MM LAV FORK

Produktspecifikationer

Mærke: Megatherm
Kategori: Reservedele tilbehoer til armaturer
Artikel nr.: 750331010
EAN: 4015211104245
Varenr.: 2895111
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Krom Roset Lav 32Mm
16,4 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Krom roset lav 32mm
17,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Primeo roset lav 32mm - forkromet 65x15mm t.afløbsrør
19,08 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Primeo roset lav 32mm - forkromet 65x15mm t.afløbsrør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Primeo roset lav 32mm - forkromet 65x15mm t.afløbsrør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK12 kr51 krKøb
2Billigelogvvs.dk16,4 kr16,4 krKøb
3MaintainIt17,5 kr17,5 krKøb
4CS MEGASTORE DK19,08 kr58,08 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Primeo roset lav 32mm - forkromet 65x15mm t.afløbsrør

PriceData har fulgt prisen på Primeo roset lav 32mm - forkromet 65x15mm t.afløbsrør i 81 dage. Laveste pris i perioden er 12 kr (registreret d. 15. marts 2026), højeste er 16,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 14 kr.

Den nuværende pris på 12 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Primeo roset lav 32mm - forkromet 65x15mm t.afløbsrør. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Primeo roset lav 32mm - forkromet 65x15mm t.afløbsrør de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202612 kr2 kr (14%)
14. apr. 202614 kr
11. apr. 202614,2 kr1,8 kr (11%)
19. mar. 202616 kr4 kr (33%)
15. mar. 202612 kr4,25 kr (26%)
14. mar. 202616,25 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret