Gå til hovedindhold

Pressalit Toiletstøtte med ben - Care. 850 mm (R1151 Papirholder)

PressalitSanitetEAN: 5708590192345
Pris fra 1.137 krtil 1.699 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 562 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.100 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Toiletstøtte med ben - Care. 850 mm (R1151 Papirholder) og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1137 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Toiletstøtte med ben - Care. 850 mm (R1151 Papirholder)
1.137 kr
Til butik
Toiletstøtte med ben - Care. 850 mm (R1151 Papirholder) billede

Produktspecifikationer

Mærke: PRESSALIT
Kategori: Badeværelses tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: 5708590192345
EAN: 5708590192345
Varenr.: 8492628
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pressalit VALUE toiletstøtte, fastmonteret, hvid
1.137 kr
Til butik
Pressalit VALUE toiletstøtte, fastmonteret, hvid billede

Produktinformation

VAUE toiletstøtte med kort ben, fastmonteret, opklappelig, totallængde 850 mm, brugshøjde 800 mm. Det ergonomiske design giver et fast og behageligt greb samt en god fornemmelse af, hvor støtten ender. Materialer: Rilsan-belagt stål, trykstøbt aluminium og plast. Inkl. monteringsbolte til massiv mur. Plugs afhænger af vægtype og skal bestilles separat.

Produktspecifikationer

Mærke: Pressalit
Kategori: Toiletter saeder bideter og reservedele
Artikel nr.: R1102000
EAN: 5708590192345
Varenr.: 2907645
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
CARE TOILETSTØTTE M/KORT BEN 800MM
1.162,8 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Pressalit Care toiletstøtte med kort ben, 800 mm, hvid
1.202 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Care toiletstøtte m/kort ben 800mm
1.251,25 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Pressalit Care toiletstøtte med kort ben, 800 mm, hvid
1.426,25 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Pressalit Care Value armstøtte, 80 cm, hvid
-10%1.439 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Pressalit Care Value armstøtte, 80 cm, hvid
-7%1.678 kr
Før 1.805 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pressalit Care Value armstøtte, 80 cm, hvid
1.699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Toiletstøtte med ben - Care. 850 mm (R1151 Papirholder) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Toiletstøtte med ben - Care. 850 mm (R1151 Papirholder) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.137 kr1.137 krKøb
2Proshop DK1.137 kr1.137 krKøb
3EL-GROSSISTEN1.162,8 kr1.162,8 krKøb
4Elvvs.dk1.202 kr1.202 krKøb
5MaintainIt1.251,25 kr1.251,25 krKøb
6vvsfittings.dk1.426,25 kr1.426,25 krKøb
7CompletVVS1.439 kr1.439 krKøb
8BilligVVS DK1.678 kr1.678 krKøb
9LavprisVVS1.699 kr1.699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Toiletstøtte med ben - Care. 850 mm (R1151 Papirholder)

PriceData har fulgt prisen på Toiletstøtte med ben - Care. 850 mm (R1151 Papirholder) i 162 dage. Laveste pris i perioden er 1.091 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 1.137 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.117 kr.

Den nuværende pris på 1.137 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Toiletstøtte med ben - Care. 850 mm (R1151 Papirholder). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Toiletstøtte med ben - Care. 850 mm (R1151 Papirholder) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.137 kr23 kr (2%)
27. maj 20261.114 kr23 kr (2%)
26. maj 20261.137 kr23 kr (2%)
23. maj 20261.114 kr23 kr (2%)
22. maj 20261.137 kr23 kr (2%)
8. maj 20261.114 kr23 kr (2%)
7. maj 20261.137 kr23 kr (2%)
30. apr. 20261.114 kr23 kr (2%)
29. apr. 20261.137 kr23 kr (2%)
21. apr. 20261.114 kr14 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret