Gå til hovedindhold

Pressalit 1000 toiletsæde 384000-BJ999956 VVS 615191000 hvid

PressalitSanitetEAN: 5708590276052
Pris fra 349 krtil 515 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 166 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Pressalit 1000 toiletsæde 384000-BJ999956 VVS 615191000 hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 349 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Pressalit 1000 toiletsæde 384000-BJ999956 VVS 615191000 hvid
349 kr
Til butik
Pressalit 1000 toiletsæde 384000-BJ999956 VVS 615191000 hvid billede

Produktspecifikationer

Kategori: Diverse
EAN: 5708590276052
Varenr.: 5708590276052
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pressalit 1000 Sign toiletsæde hvid
436 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Pressalit Sign 1000 toiletsæde, hvid
443 kr
Til butik
Pressalit Sign 1000 toiletsæde, hvid billede

Produktinformation

Passer til følgende toiletter: Ifö - Aqua, City, Sign Gustavsberg - Nautic, Nordic 300-serien, Nordic (gl.) Villeroy & Boch - Saval Pressalit yder 10 års garanti på alle deres toiletsæder.Vidste du, at Pressalit producerer dansk? Når du vælger et toiletsæ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pressalit
Kategori: Toiletter & tilbehør
Farve: white
EAN: 5708590276052
Varenr.: 615191000
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Pressalit 1000 sæde hvid
447,67 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pressalit Sign 1000 toiletbræt, hvid
455 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Pressalit Sign 1000 toiletsæde, hvid
515 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pressalit 1000 toiletsæde 384000-BJ999956 VVS 615191000 hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pressalit 1000 toiletsæde 384000-BJ999956 VVS 615191000 hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix349 kr349 krKøb
2CS MEGASTORE DK436 kr475 krKøb
3CompletVVS443 kr443 krKøb
4EL-GROSSISTEN447,67 kr447,67 krKøb
5LavprisVVS455 kr455 krKøb
6BilligVVS DK515 kr515 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pressalit 1000 toiletsæde 384000-BJ999956 VVS 615191000 hvid

PriceData har fulgt prisen på Pressalit 1000 toiletsæde 384000-BJ999956 VVS 615191000 hvid i 114 dage. Laveste pris i perioden er 349 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 436 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 385 kr.

Den nuværende pris på 349 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Pressalit 1000 toiletsæde 384000-BJ999956 VVS 615191000 hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Pressalit 1000 toiletsæde 384000-BJ999956 VVS 615191000 hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026349 kr87 kr (20%)
17. maj 2026436 kr87 kr (25%)
3. maj 2026349 kr87 kr (20%)
1. maj 2026436 kr87 kr (25%)
16. apr. 2026349 kr87 kr (20%)
15. apr. 2026436 kr87 kr (25%)
9. mar. 2026349 kr49 kr (12%)
8. mar. 2026398 kr49 kr (14%)
26. feb. 2026349 kr41 kr (11%)
25. feb. 2026390 kr41 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret