Gå til hovedindhold

NO NAME Premium-Protect-Line 60.000A stikkontakt med overspændingsbeskyttelse 6-vejs 3m H05VV-F 3G1.5

NO NAMEHjem og haveEAN: 4007123677092
Pris fra 509 krtil 1.059 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 550 kr (52% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Premium-Protect-Line 60.000A stikkontakt med overspændingsbeskyttelse 6-vejs 3m H05VV-F 3G1.5 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 509 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brenn Premium-Protect-Line 6x 60kA
509 kr
Til butik
Brenn Premium-Protect-Line 6x 60kA billede

Produktspecifikationer

Mærke: brennenstuhl
Artikel nr.: 1391010600
EAN: 4007123677092
Varenr.: 1000618194
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Brennenstuhl Premium-Protect-Line stikdåse - 6 udtag
-1%799 kr
Før 809 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Brennenstuhl Premium-Protect-Line stikdåse - 6 udtag billede

Produktinformation

Stikdåse med 6 udtag til hjem og kontorBrennenstuhl Premium-Protect-Line giver dig seks praktiske udtag samlet ét sted - ideel til skrivebord, tv-opsætning eller værksted. Den lange skinne i gråt/sort design har en tydelig tænd/sluk-knap og hjælper dig med at holde styr på strøm til computer, skærm og tilbehør.Robust kvalitet i Premium-LineDen aflange stikdåse er en del af Premium-Line og leverer på både funktion og udseende. Den har 6 udtag i række, en hovedafbryder og en praktisk jordet Schuko-stikprop på kablet. Et letlæseligt displayfelt og indikatorlys gør brugen overskuelig.Type: Stikdåse/forlængerledningSerie: Premium-Protect-LineAntal udtag: 6Stiktype: Schuko (jordet)Farve: Grå/sort...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Forlængerledninger
Vægt: 1.24g
EAN: 4007123677092
Varenr.: 2150290
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brennenstuhl Premium-Protect-Line stikdåse - 6 udtag
-1%819 kr
Før 829 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Brennenstuhl Premium-Protect-Line stikdåse - 6 udtag billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Forlængerledninger
Vægt: 1.24g
EAN: 4007123677092
Varenr.: 2150290
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Premium-Protect-Line 60.000A stikkontakt med overspændingsbeskyttelse 6-vejs 3m H05VV-F 3G1.5
-13%1.059 kr
Før 1.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Premium-Protect-Line 60.000A stikkontakt med overspændingsbeskyttelse 6-vejs 3m H05VV-F 3G1.5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Premium-Protect-Line 60.000A stikkontakt med overspændingsbeskyttelse 6-vejs 3m H05VV-F 3G1.5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK509 kr509 krKøb
2Boligcenter DK799 kr799 krKøb
3Vivas DK819 kr898 krKøb
4Estore DK1.059 kr1.059 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Premium-Protect-Line 60.000A stikkontakt med overspændingsbeskyttelse 6-vejs 3m H05VV-F 3G1.5

PriceData har fulgt prisen på Premium-Protect-Line 60.000A stikkontakt med overspændingsbeskyttelse 6-vejs 3m H05VV-F 3G1.5 i 179 dage. Laveste pris i perioden er 468 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 1.289 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 708 kr.

Den nuværende pris på 509 kr er 28% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Premium-Protect-Line 60.000A stikkontakt med overspændingsbeskyttelse 6-vejs 3m H05VV-F 3G1.5. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Premium-Protect-Line 60.000A stikkontakt med overspændingsbeskyttelse 6-vejs 3m H05VV-F 3G1.5 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026509 kr1 kr (0%)
30. maj 2026510 kr122 kr (19%)
28. maj 2026632 kr2 kr (0%)
22. maj 2026630 kr149 kr (19%)
21. maj 2026779 kr280 kr (26%)
14. maj 20261.059 kr60 kr (5%)
9. maj 20261.119 kr609 kr (119%)
7. maj 2026510 kr2 kr (0%)
1. maj 2026512 kr607 kr (54%)
26. apr. 20261.119 kr607 kr (119%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret