Gå til hovedindhold

PÜR Glossy Lip Tint Plumping Tinted Lip Oil Blackberry Smash (9.5 ml)

PÜRLip glossEAN: 0847137005511
Pris fra 180 krtil 245 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 65 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 170 kr 18. mar.

Sammenlign priser på PÜR Glossy Lip Tint Plumping Tinted Lip Oil Blackberry Smash (9.5 ml) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 180 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
PÜR Glossy Lip Tint Plumping Tinted Lip Oil Sparkling Plum 34g
-25%180 kr
Før 241 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PÜR Glossy Lip Tint Plumping Tinted Lip Oil Sparkling Plum 34g billede

Produktinformation

Hybrid lipgloss og læbeolie med opbyggelig dækkeevne og høj glans.

Produktspecifikationer

Mærke: PÜR
Kategori: Lip Oil
Artikel nr.: F1123
EAN: 0847137005511
Varenr.: 3333014
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
PÜR Glossy Lip Tint Plumping Tinted Lip Oil Sparkling Plum - 9.5 ml
217 kr
Til butik
PÜR Glossy Lip Tint Plumping Tinted Lip Oil Sparkling Plum - 9.5 ml billede

Produktinformation

Luksuriøs læbeolie med plumpende effekt og strålende glans PÜR Glossy Lip Tint Plumping Tinted Lip Oil i nuancen Sparkling Plum er den perfekte hybrid mellem læbegloss og læbeolie, som giver dine læber det bedste fra begge verdener. Denne innovative formel leverer en opbyggelig, transparent farve med uimodståelig glans, samtidig med at den giver en plumpende effekt for synligt fyldigere læber. Beriget med plejende jojobaolie, vitamin E og granatæbleekstrakt giver den dyb fugt og beskyttelse mod ydre påvirkninger. Et must-have for dig, som vil løfte din makeup-rutine med et produkt, der både plejer og fremhæver dine læbers naturlige skønhed. Hvorfor du vil elske denne læbeolie med fylde Hybrid-formel som kombinerer læbegloss og læbeolie for optimal fugt og glans Plumpende effekt med menthoxypropanediol som giver synligt fyldigere læber Plejende ingredienser som jojobaolie og vitamin E for langvarig fugt Opbyggelig, transparent dækning som kan appliceres alene eller over læbestift for ekstra dimension Sådan får du mest ud af din læbeolie Applicér produktet direkte på læberne, alene eller ovenpå dit yndingslæbestift eller læbeblyant, for et boost af farve og jævn fugt. Opdag den perfekte balance mellem pleje og farve. Prøv PÜR Glossy Lip Tint Plumping Tinted Lip Oil i dag!

Produktspecifikationer

Mærke: PÜR
Kategori: Lipgloss
Størrelse: 9.5 ml
Artikel nr.: 193495
EAN: 0847137005511
Varenr.: 193495
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PÜR Glossy Lip Tint Plumping Tinted Lip Oil Blackberry Smash (9.5 ml)
245 kr
Til butik
PÜR Glossy Lip Tint Plumping Tinted Lip Oil Blackberry Smash (9.5 ml) billede

Produktinformation

Fugt dine læber med Glossy Lip Tint Plumping Tinted Lip Oil! Giv dine læber en luksuriøs dosis dyb hydrering med en skinnende, opbyggelig farve og uimodståelig glans. Den hudplejeberigede hybridformel af lipgloss og olie giver fyldigere læber og en behagelig følelse - dine naturlige læber, bare bedre! Nøgleingredienser: Jojoba | Giver læberne intens fugt Vitamin E | Plejer og fugter læberne Granatæbleekstrakt | Beskytter læberne mod miljøskader og stimulerer kollagenproduktionen Fordele: Hybrid af lipgloss og læbeolie. Opbyggelig, let dækning. Høj glans og fyldig farve. Hudplejeberiget formel. Hjælper med at give læberne et fyldigere udseende.

Produktspecifikationer

Mærke: PÜR
Kategori: Læbepomade
0
Artikel nr.: F1121
EAN: 0847137005511
Varenr.: B098324
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
PÜR Cosmetics Glossy Lip Tint Plumping Tinted Lip Oil Blackberry
245 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PÜR Glossy Lip Tint Plumping Tinted Lip Oil Blackberry Smash (9.5 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PÜR Glossy Lip Tint Plumping Tinted Lip Oil Blackberry Smash (9.5 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK180 kr180 krKøb
2NordicFeel DK217 kr217 krKøb
3Bangerhead DK245 kr245 krKøb
4Lyko DK245 kr245 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PÜR Glossy Lip Tint Plumping Tinted Lip Oil Blackberry Smash (9.5 ml)

PriceData har fulgt prisen på PÜR Glossy Lip Tint Plumping Tinted Lip Oil Blackberry Smash (9.5 ml) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 152 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 217 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 193 kr.

Den nuværende pris på 180 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for PÜR Glossy Lip Tint Plumping Tinted Lip Oil Blackberry Smash (9.5 ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for PÜR Glossy Lip Tint Plumping Tinted Lip Oil Blackberry Smash (9.5 ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026180 kr37 kr (17%)
29. apr. 2026217 kr33 kr (18%)
26. apr. 2026184 kr33 kr (15%)
25. apr. 2026217 kr33 kr (18%)
22. apr. 2026184 kr33 kr (15%)
19. apr. 2026217 kr33 kr (18%)
16. apr. 2026184 kr33 kr (15%)
3. apr. 2026217 kr33 kr (18%)
2. apr. 2026184 kr33 kr (15%)
1. apr. 2026217 kr33 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret