Gå til hovedindhold

PÜR Cosmetics Glossy Lip Tint Plumping Tinted Lip Oil Strawberry Sorbet

PÜRLip glossEAN: 0847137005504
Pris fra 177 krtil 245 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 68 kr (28% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 173 kr 11. mar.

Sammenlign priser på PÜR Cosmetics Glossy Lip Tint Plumping Tinted Lip Oil Strawberry Sorbet og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 177 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PÜR Glossy Lip Tint Plumping Tinted Lip Oil Strawberry Sorbet (9.5 ml)
-28%177 kr
Før 245 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PÜR Glossy Lip Tint Plumping Tinted Lip Oil Strawberry Sorbet (9.5 ml) billede

Produktinformation

Fugt dine læber med Glossy Lip Tint Plumping Tinted Lip Oil! Giv dine læber en luksuriøs dosis dyb hydrering med en skinnende, opbyggelig farve og uimodståelig glans. Den hudplejeberigede hybridformel af lipgloss og olie giver fyldigere læber og en behagelig følelse - dine naturlige læber, bare bedre! Nøgleingredienser: Jojoba | Giver læberne intens fugt Vitamin E | Plejer og fugter læberne Granatæbleekstrakt | Beskytter læberne mod miljøskader og stimulerer kollagenproduktionen Fordele: Hybrid af lipgloss og læbeolie. Opbyggelig, let dækning. Høj glans og fyldig farve. Hudplejeberiget formel. Hjælper med at give læberne et fyldigere udseende.

Produktspecifikationer

Mærke: PÜR
Kategori: Læbepomade
0
Artikel nr.: F1120
EAN: 0847137005504
Varenr.: B098323
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
PÜR Glossy Lip Tint Plumping Tinted Lip Oil Strawberry Sorbet 34g
-25%177 kr
Før 236 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
PÜR Glossy Lip Tint Plumping Tinted Lip Oil Strawberry Sorbet - 9.5 ml
217 kr
Til butik
PÜR Glossy Lip Tint Plumping Tinted Lip Oil Strawberry Sorbet - 9.5 ml billede

Produktinformation

Læbeglans og læbeolie i perfekt harmoni – for naturligt fyldigere læber PÜR Glossy Lip Tint Plumping Tinted Lip Oil Strawberry Sorbet er hybriden du ikke vidste, du havde brug for – en innovativ kombination af læbeglans og læbeolie, der giver dine læber det bedste fra begge verdener. Denne smarte formel leverer en gennemsigtig men opbyggelig farvetone samtidig med, at den giver en uimodståelig glans og en naturlig fylde. Beriget med plejende jojoba-olie, vitamin E og granatæbleekstrakt arbejder produktet aktivt for at genopfugte og beskytte dine læber, mens den forstærker deres naturlige form. Et enkelt trin, der forvandler din sminkrutine og giver dig læber, der ser naturligt fyldigere og sundere ud. Hvorfor du vil elske denne læbeglans Unik hybrid-formel, der kombinerer det bedste fra læbeglans og læbeolie Giver naturlig fylde med plumpende effekt for fyldigere læber Indeholder plejende jojoba-olie og vitamin E for dyb genopfugtning Opbyggelig, gennemsigtig farve med høj glans, der passer til alle lejligheder Sådan får du mest muligt ud af din lip tint Påfør produktet direkte på læberne, alene eller oven på din favoritlæbestift eller læbeblyant, for et boost af farve og jævn genopfugtning. Ready to transform your lips? Opdag PÜR Glossy Lip Tint Plumping Tinted Lip Oil allerede i dag!

Produktspecifikationer

Mærke: PÜR
Kategori: Lipgloss
Størrelse: 9.5 ml
Artikel nr.: 193492
EAN: 0847137005504
Varenr.: 193492
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
PÜR Cosmetics Glossy Lip Tint Plumping Tinted Lip Oil Strawberry Sorbet
245 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PÜR Cosmetics Glossy Lip Tint Plumping Tinted Lip Oil Strawberry Sorbet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PÜR Cosmetics Glossy Lip Tint Plumping Tinted Lip Oil Strawberry Sorbet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK177 kr177 krKøb
2Cocopanda DK177 kr177 krKøb
3NordicFeel DK217 kr217 krKøb
4Lyko DK245 kr245 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PÜR Cosmetics Glossy Lip Tint Plumping Tinted Lip Oil Strawberry Sorbet

PriceData har fulgt prisen på PÜR Cosmetics Glossy Lip Tint Plumping Tinted Lip Oil Strawberry Sorbet i 182 dage. Laveste pris i perioden er 152 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 217 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 195 kr.

Den nuværende pris på 177 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for PÜR Cosmetics Glossy Lip Tint Plumping Tinted Lip Oil Strawberry Sorbet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for PÜR Cosmetics Glossy Lip Tint Plumping Tinted Lip Oil Strawberry Sorbet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026177 kr40 kr (18%)
28. apr. 2026217 kr33 kr (18%)
26. apr. 2026184 kr33 kr (15%)
25. apr. 2026217 kr33 kr (18%)
22. apr. 2026184 kr33 kr (15%)
19. apr. 2026217 kr33 kr (18%)
16. apr. 2026184 kr33 kr (15%)
3. apr. 2026217 kr33 kr (18%)
2. apr. 2026184 kr33 kr (15%)
1. apr. 2026217 kr33 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret