Gå til hovedindhold

Poynting Antennas XPOL-24-02 - Antenne - mobil, Wi-Fi - uni-retning - stangmontering, Til montering på væg, Indendørs / udendørs

PoyntingAntennerEAN: 6009710925003
Pris fra 2.647 krtil 3.119 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 472 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.483,66 kr 26. apr.

Sammenlign priser på Poynting Antennas XPOL-24-02 - Antenne - mobil, Wi-Fi - uni-retning - stangmontering, Til montering på væg, Indendørs / udendørs og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2647 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Poynting Antennas XPOL-24 44.34cm
2.647 kr
Til butik
Poynting Antennas XPOL-24 44.34cm billede

Produktinformation

Poynting Antennas XPOL-24 - Antenne - mobil - 11 dBi - 5G, LTE - retnings - udendørs, Til montering på væg, stangmontering - pantone P 179-1 C, strålende hvid

Produktspecifikationer

Artikel nr.: A-XPOL-0024-V1-02
EAN: 6009710925003
Varenr.: 1000903856
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Poynting XPOL-24-02 antenne
2.690 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Poynting Antennas XPOL-24-02 - Antenne - mobil, Wi-Fi - uni-retning - stangmontering, Til montering på væg, Indendørs / udendørs
2.989 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Poynting Xpol-24 Uni-directional 4x4 Mimo 5g/lte N-female
3.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Poynting Antennas XPOL-24-02 - Antenne - mobil, Wi-Fi - uni-retning - stangmontering, Til montering på væg, Indendørs / udendørs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Poynting Antennas XPOL-24-02 - Antenne - mobil, Wi-Fi - uni-retning - stangmontering, Til montering på væg, Indendørs / udendørs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.647 kr2.647 krKøb
2Komplett DK2.690 kr2.690 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.989 kr2.989 krKøb
4Dustin DK3.119 kr3.205,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Poynting Antennas XPOL-24-02 - Antenne - mobil, Wi-Fi - uni-retning - stangmontering, Til montering på væg, Indendørs / udendørs

PriceData har fulgt prisen på Poynting Antennas XPOL-24-02 - Antenne - mobil, Wi-Fi - uni-retning - stangmontering, Til montering på væg, Indendørs / udendørs i 175 dage. Laveste pris i perioden er 2.483,66 kr (registreret d. 26. april 2026), højeste er 2.989 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.632 kr.

Den nuværende pris på 2.647 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 47 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Poynting Antennas XPOL-24-02 - Antenne - mobil, Wi-Fi - uni-retning - stangmontering, Til montering på væg, Indendørs / udendørs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Poynting Antennas XPOL-24-02 - Antenne - mobil, Wi-Fi - uni-retning - stangmontering, Til montering på væg, Indendørs / udendørs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.647 kr14 kr (1%)
1. jun. 20262.633 kr4 kr (0%)
31. maj 20262.637 kr1 kr (0%)
30. maj 20262.638 kr4 kr (0%)
29. maj 20262.634 kr4 kr (0%)
28. maj 20262.638 kr90 kr (4%)
23. maj 20262.548 kr4 kr (0%)
22. maj 20262.552 kr68,34 kr (3%)
26. apr. 20262.483,66 kr1,53 kr (0%)
25. apr. 20262.485,19 kr151,81 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret